ЗМІ: «Полтава» не подала заявку на атестацію до УПЛ

Президент ФК «Полтава» Леонід Соболєв

Клуб Леоніда Соболєва не збирається підвищуватися у класі

Днями ряд національних спортивних ресурсів з посиланням на канал «Футбол» оприлюднив інформацію про те, що п’ять клубів Першої ліги подали заявки на участь у Прем’єр-лізі. Ці клуби — «Арсенал-Київ», чернігівська «Десна», «Інгулець», харківський «Геліос» та «Колос» з Ковалівки. За даними наших колег заявку на участь в УПЛ у майбутньому сезоні не подала «Полтава», яка наразі знаходиться на другій сходинці турнірної таблиці. Термін подачі заявок сплив ще 10 листопада 2017-го року, тож ми вирішили з’ясувати, чи дійсно «Полтава» не збирається до УПЛ.

ssreen3.jpgFootball.ua

ssreen4.jpgUA-Tribuna

ssreen5.jpgXsport.ua

Наші джерела наближені до клубу, повідомляють нам, що Соболєв і компанія дійсно не подавали заявку на атестацію до Прем’єр-Ліги. Тим самим вони підтвердили інформацію журналістів каналу «Футбол». Щоб остаточно впевнитися у цьому ми звернулися до Комітету Атестації футбольних клубі ФФУ. Там нас навпаки запевнили, що «Полтава» вчасно подала всі документи. От тільки діалог зі співробітником Комітету вийшов непереконливим. Публікуємо ромову дослівно.

— Доброго дня! З’явилася інформація, що п’ять клубів Першої ліги подали заявки на атестацію до УПЛ. Скажіть, будь-ласка, який крайній термін подачі заявок? Серед цих п’яти немає ФК «Полтава», тому нас це цікавить?

— Це недостовірна інформація. Інформацію ж теж треба... ви ось теж подасте інформацію ні в кого не питаючи. У нас ЗМІ працюють так як їм хочеться.

— Ну ось я і запитую у вас.

— Ви задайте питання «Полтаві» і вони дадуть на нього відповідь. А подають інформацію... в нас ще жодне ЗМІ за свою інформацію ніколи не... ніколи не.

— Так коли крайній термін подачі заявок?

— 10 листопада.

— Минулого року?

— Так, 10 листопада 2017-го року.

— Тобто термін вже минув. «Полтава» не подала заявку?

— Ну чому вона не подала? Звідки у вас така інформація?

— Від колег з всеукраїнських ЗМІ.

— Ну так... ваші колеги пишуть і кажуть все що їм хочеться. Я читаю кожного дня стільки інформації що.. (пауза).

— Тобто насправді «Полтава» подала заявку на атестацію?

— Це все інформаційне поле достатньо необ’єктивне.

— Так я у вас запитую, як у компетентного органу, «Полтава» подала заявку на атестацію до УПЛ чи не подала?

— Задайте це питання «Полтаві». Якщо ви хочете знати, що робить «Полтава», напевно треба телефонувати туди. Ви ж знаходитесь у Полтаві.

— Так, але мені потрібні щонайменше два джерела.

— Можете взяти три джерела, чотири... ви ж користуєтеся інформацією своїх колег. Про те, які плани у клуба, краще спілкуватися з клубом.

— Мене зараз не цікавлять плани клубу, мене цікавить ФК «Полтава» подав у строк документи необхідні для атестації на участь в УПЛ чи ні?

— Так, клуб вчасно подав всі документи.

Ми марно намагалися зв’язатися з клубом. Телефон прес-служби не відповідав. У підсумку маємо, таку картину: всеукраїнські видання пишуть, що «Полтава» не подала заявку на участь у Прем’єр-лізі наступного сезону, наші інсайдери це підтверджують, а компетентний орган знехотя заперечує.

ssreen1.jpg
ssreen2.jpgСкріншот з сайту UA-Football

Варто згадати, що у жовтні після несподіваної поразки від луцької «Волині», тренер «Полтави» Анатолій Безсмертний прямим текстом заявив, що перед його командою не ставили завдання потрапити у Прем’єр-лігу. Це було сказано за місяць до останнього дня подачі заявок на атестацію.

Види спорту:

Футбольні турніри: