Асан і Хасан: «Ворскла» переглядає двох нігерійців для дубля

З м'ячем нападник Хасан

З полтавською молодіжкою тренуються нападник і півзахисник з Африки

На перегляд до молодіжного складу «Ворскли» прибули двоє футболістів з Нігерії — нападник і півзахисник. Вони встигли зіграти один матч у Кубку Пожечевського проти «Металіста-1925», де їх прізвища вказані як Асан і Хасан. Ми довідалися яким чином хлопці потрапили до «Ворскли» і які їх подальші перспективи.

Як нам стало відомо з наших джерел, нападник Хасан і півзахисник Асан разом зі своїм агентом прибули до розташування основної команди в Туреччині. Разом з ними були кілька футболістів з Нігерії, яких агенти пропонували різним командам. Василю Сачку запропонували дев’ятнадцятирічних Асана і Хасана. Для основної команди хлопці поки що не підходять і Василь Вікторович відправив їх до Полтави в розташування молодіжної команди.

Після програного матчу проти «Металіста-1925», старший тренер «Ворскли» U-21 Олександр Омельчук відзначав, що нігерійці продемонстрували непогану роботу з м’ячем і технічні навички. Проте їм було важко адаптуватися до погодних умов. Зараз хлопці перебувають на перегляді і говорити про їх перспективи в команді зарано. Все залежить від того як вони проявлять себе у тренувальному процесі і на Кубку Пожечевського.

UPD: Після виходу цієї публікації з іншого надійного джерела надійшла інформація, що ці футболісти не були в Туреччині з основною командою і прибули безпосередньо в розташування дубля. Василь Сачко їх навіть не бачив. Втім, якщо нігерійці зможуть себе проявити, в них з'явиться шанс стати частиною «Ворскли».

Види спорту:

Футбольні турніри: