Дмитро Микуця переміг бразильця на міжнародному турнірі «M-1 Challenge 87» у Петербурзі (відео)

Дмитро Микуця

Полтавець домінував всі три раунди і отримав заслужену перемогу

Сьогодні у Санкт-Петербурзі відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА «M-1 Challenge 87». Турнір проходив під егідою третього за рангом у світі промоушну М-1 Global. Організація відкрила власну «М-1 арену» і цей турнір був першим, який вона прийняла. В турнірі брали участь бійці з Росії, України, Казахстану тощо. Бився на турнірі і відомий полтавський спортсмен Дмитро Микуця (вагова категорія до 93 кг). Суперником Дмитра був бразильський боєць Клебер Раймундо Сільва — досвідчений боєць, чемпіон турнірів Jungle Fight, а також має переможний досвід у Bellator. Словом, суперник Дмитру дістався надскладний.

silva-mykutsa.jpg

Втім Дмитро впорався з бразильцем. Всі три раунди наш земляк домінував, і у стійці, і в партері. В кінці другого раунду Дмитро міг забити Клебера у партері, але раунд невчасно закінчився. Бразилець витримав натиск Дмитра, але полтавець переміг одноголосним рішенням суддів.

video.png

Свою перемогу Дмитро присвятив полтавському бійцеві ММА Святославу Пелипенку, який загинув влітку після стрілянини на Дублянщини, а також вшанував пам'ять фрі-файтера Ігоря Слюсарчука, який днями помер від інсульту.

Види спорту:

Футбольні турніри: