Василь Сачко: «Шукаємо лівого захисника»

Василь Сачко

Головний тренер «Ворскли» перед поновленням сезону поспілкувався з футболістами

Сьогодні у конференц-залі стадіону «Ворскла» ім. Олега Бутовського на презентації новачків команди за журналістами поспілкувався головний наставник команди Василь Сачко. Василь Вікторович розповів про те, чого очікує від своїх підопічних у другій частині сезону і підбив підсумки зборів.

Про завдання на сезон

«Я чудово розумію, що коли ви питаєте про завдання, ви хочете почути конкретну і сміливу відповідь. Є озвучене завдання-мінімум — закінчити перший етап у верхній шістці. Звісно, поганий той солдат, який не мріє бути генералом. Звісно є завдання, які я ставлю перед футболістами всередині колективу, просто зараз я не хочу їх озвучувати публічно. У нас амбітне керівництво, і ми теж маємо здорові амбіції. Ми добре попрацювали на зборах. Ось запитайте хлопців, вони підтвердять, що збори були важкими. Я гарантую, що команда буде повністю віддаватися на полі. Звісно без труднощів не обійдеться, але ми їх подолаємо і з допомогою керівництва, і з допомогою вболівальників».

Про комплектацію команди

— Я знаю, що ви зараз запитаєте про комплектацію. Команда недоукомплектована і ми шукаємо футболістів на різні позиції. Але ми не можемо просто «взяти когось». Гравець має дійсно створити конкуренцію на своїй позиції, підсилити команду, ну і звісно ж трансфер має вписуватися у фінансові рамки. Без цього ніяк. Наразі ми в режимі активного пошуку. У нас є ким закрити будь-яку позицію, але цього мало.

— Про які позиції йдеться, і чи є серед них позиція лівого захисника?

— Так, ми шукаємо лівого захисника. Хоча, знову ж таки, нам є ким закрити цю позицію, у хлопців просто немає іншого вибору. Шукаємо гравців і на інші позиції. Сьогодні у нас створені стабільні умови для участі в чемпіонаті України і ми багато за що поборемось.

Відзначимо, що у першій частині сезону основним лівим захисником у «Ворсклі» був основний гравець національної збірної України Микола Матвієнко, який був одним з найбільш ефективних футболістів у команді. Микола належить донецькому «Шахтарю» і грав у Полтаві на правах оренди. Взимку гірники повернули футболіста до своїх лав, а «Ворскла» придбала на цю позицію екс-гравця «Говерли» Ігоря Гончара, який на зборах отримав травму

Види спорту:

Футбольні турніри: