«Ворскла» — «Верес»: більшість експертів впевнені у перемозі полтавців

Прогнози від полтавських футбольних фахівців віщують гарний матч

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 20-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та рівненським «Вересом». Гра розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Перед поновленням чемпіонату керівництво і тренери «Ворскли» урочисто представили новачків і, переповнені оптимізмом, рапортували про те, що команда в чудовій формі, а клуб хоч і не вирішив всі фінансові проблеми, але домігся стабільності. Подібні тези звучать кожного сезону, і часто розходяться з реальністю. Проте якщо говорити конкретно про сьогоднішній матч, то тут полтавці мають перемагати і ось чому.

Стабільність складу. «Ворскла» внесла в заявку на сезон чотирьох новачків — воротаря Данила Каневцева, захисника Ігоря Гончара, півзахисника Юрія Глущука і нападника Дениса Васіна. З цих чотирьох двоє — Каневцев і Глущук — вчора відіграли за дубль, а значить їх поява в старті малоймовірна. Ігор Гончар взагалі отримав травму на зборах, фактично після підписання контракту. З цього випливає, що сьогодні єдине ймовірне нове обличчя у складі «Ворскли» — Денис Васін. В іншому ж — на поле вийде зіграний склад, який здобував нинішню третю позицію в турнірній таблиці. «Верес» же заявив 16-х (!) новачків. Звісно частина з них відправилася в дубль. Але серед новобранців народного клубу є такі персони як Микита Каменюка, Денис Кожанов, Максим Каленчук і т. п. Їх явно брали з прицілом на основну команду. Тож на рівненців чекають перебудови, які на старті року точно не пройдуть безболісно.

Втрати. Із стабільних гравців основи «Ворскла» втратила лише лівого захисника Миколу Матвієнка, якого повернув з оренди «Шахтар». Ця позиція залишається проблемною, але як сказав Василь Сачко, її є кому закрити, і коуч правий. З «Вереса» пішло вісім футболістів, і шестеро з них — основні, або наближені до основи. Зокрема пішли найдосвідченіші — Василь Кобін, Валерій Федорчук, Євген та Григорій Пасічі.

Тренер. Чи не вперше Василь Сачко зустрінеться з опонентом, який «нижчий» за Василя Вікторовича так би мовити за класом. Юрій Свірков так само як і Василь Сачко не має жодного тренерського трофею (не рахувати ж Кубок Престижу за сьоме місце УПЛ), але в якості головного наставника білорус працював в основному на задвірках російського чемпіонату, та й то не більше двох років в одному клубі. Та навіть якщо він виявиться талановитим самородком у білоруса гірший кадровий ресурс і більше «будівельної» роботи, яка знову ж таки не проходить без втрат.

Букмекери у своїх прогнозах віддають перевагу «Ворсклі»:

П1 — 1,81    Х — 3,30    П2 — 4,70

У перемозі впевнені і більшість наших експертів, але не всі.

Сергій Лукаш: «Сьогодні важко про щось казати. Команда здається більш менш рівні, але «Верес» у порівнянні з першою частиною чемпіонату дуже змінився кадрово. До того ж у рівненці розпочнуть рік з новим тренером. Важко. Думаю, варто чекати в’язкої гри і напевне без голів. Мій прогноз — 0:0».

Іван Шарій: «Впевнений, що «Ворскла переможе. У розпорядженні Василя Сачка більш досвідчені та зіграні футболісти. У «Вереса» новий тренер і фактично нова команда. Вони будуть важко входити в сезон. Мій прогноз — 2:0».

Юрій Мармач: «Я вважаю, що полтавці мають перемогти. Буде важка гра, так як погода може дещо зіпсувати газон і поле буде в’язким. Більше одного голу глядачі сьогодні не побачать. Але я думаю, що цей гол заб’є саме «Ворскла». Мій прогноз — 1:0».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемогти. Гості гратимуть від оборони. Для «Вереса» у його нинішньому становищі нічия буде в радість. Але «Ворскла» на своєму стадіоні прагнутиме показати гарний футбол і перемогу. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» впевнено виграє. Я в цьому навіть не сумніваюся. Мій прогноз — 2:0″.

Види спорту:

Футбольні турніри: