Вища ліга (жінки): «Полтава» не залишила шансів «Дружківчанці» (відео)

Полтавки перемогли аутсайдерів з Дружківки

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім В. Г. Короленка відбувся матч чергового туру Вищої ліги ЧУ з баскетболу серед жінок. БК «Полтава» приймала «Дружківчанку». Між собою зійшлися команди, які посідали шосте та сьоме місця у своїй групі, тож битва могла бути запеклою. Але полтавська команда, попри жорстку боротьбу, без особливих проблем здобула перемогу.

БК «Полтава» — «Дружківчанка» 117:51

(29-14, 26-8, 27-9, 35-20)

«Полтава»: Волощук, Телешик, Кошляк, Шевчук, Ярич — Блажко, Бреславець, Курганська.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Дружківчанка»: Пашніна, Чемеріс, Ляш, Ганжа, Пимонова — Темербек, Смородська, Кокотеєва.

Головний тренер: Наталя Соболь.

Дві хвилини баскетболістки не могли влучити в кошик. Проте коли полтавки все ж відкрили рахунок, вони швидко пішли вперед. Гості за допомогою триочкових намагалися не відпустити нашу команду у відрив, але марно. Першу чверть «Полтава» виграла з перевагою у 15 очок.

Другий відрізок лише зміцнив перевагу наших дівчат. Гра стала більш агресивною. Представниці обох команд почали фолити. Не зважаючи на те, що штрафні кидки досі є проблемою баскетболісток «Полтави», господарі збільшили перевагу до 23-х очок.

Третій відрізок матчу теж був за полтавками. Підопічним Анатолійя Ніщіменка добряче дісталося, особливо Надії Телешик. Надія тричі побувала на підлозі після жорстких зіткнень, але дограла матч.

Фінальна чверть стала логічним продовженням і завершенням трьох попередніх. У грі не відбулося перелому, «Полтава» знову набрала на 15 очок більше за суперниць і в підсумку перемогла з розгромним рахунком 117:51.

Найбільше очок у складі «Полтави» набрали Ольга Волощук і Надія Телешик (по 29), у «Дружківчанки» — Еліна Чемеріс (15 очок).

Друга гра між цими командами відбудеться завтра в тому ж залі. Початок об 11:00.