Василь Сачко: «Не можу похвалитися першим таймом»

Василь Сачко

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після перемоги над «Вересом»

Сьогодні «Ворскла» мінімально переграла рівненський «Верес». Після матчу на запитання журналістів відповів головний тренер ворсклян Василь Сачко.

Про гру «Ворскли»

«Я не можу похвалитися першим таймом. В нас багато чого не виходило. Ми готувалися до матчу на штучному полі і коли перейшли на натуральний газон, здалося що «Верес» швидше пристосувався. Було багато браку. Але у другому таймі ми почали грати в той футбол у який і планували і це принесло результат. Ми перемогли цілком заслужено».

Про дебют Дениса Васіна

«Денис прекрасно дебютував. Ми чудово знали його можливості. Його вихід на заміну додав команді швидкості і він сам мав момент щоб забити. Я задоволений його дебютом і хлопці теж його привітали».

Про подальші завдання

— Заробивши три очки у матчі з «Вересом» ви виконали завдання-мінімум, яке озвучили кілька днів тому — потрапити у першу шістку. Що далі?

— Я не буду рвати на собі сорочку і говорити, що ми будемо чемпіонами. Треба реально дивитися на речі. Але, безумовно, наступне завдання-мінімум — потрапляння у Єврокубки. Це навіть не обговорюється.

Види спорту:

Футбольні турніри: