Відкрите тренування WABBA Ukraine з бодибілдінгу та фітнесу — старт до перемоги у Відкритому Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Львові

Спортсмени готуються представляти країну на міжнародних змаганнях

17 лютого 2018 року федерація WABBA Ukraine провела відкрите тренування з бодибілдінгу та фітнесу. Виконували вправи, консультувалися та демонстрували свої м’язи спортсмени у фітнес-клубі «Gym Fit».

wabba.jpg

Такий захід провели задля об’єднання, знайомства, обміну досвідом між спортсменами та тренерами. Крім того, він був присвячений Відкритому Чемпіонату Європи, що відбудеться у Львові 20 травня 2018 року. Усі спортсмени, які планують виступати на чемпіонаті, на цих тренуваннях отримали всю необхідну для них інформацію для кваліфікованої підготовки.

На тренуванні був присутній головний тренер збірної України, під керівництвом якого наша команда стала кращою в світі у 2017 році — Віталій Подольський. Також захід відвідав віце-президент федерації WABBA Ukraine Сергій Корнієнко.

«Ми робимо все можливе, задля об’єднання найсильніших спортсменів під українським прапором. Я переконаний, що Чемпіонат Європи 2018 року ми проведемо на високому рівні, та Україна, вже вкотре, стане центром Європи у нашому спорті!» — зауважив у своєму виступі Віталій Подольський.

wabba2.jpg

Також консультували спортсменів та всіх бажаючих такі відомі особистості як: Волосов В’ячеслав — чемпіон Європи та призер чемпіонатів Світу з бодібілдингу, його кредо: «Я найкращий тренер в світі і мої дівчата люблять мене»; Наталія Касперська -голова Київської міської федерації WABBA Ukraine, чемпіонка Cвіту, головний тренер жіночої збірної України та керівник Center Spers (центр EMS-тренувань); Олександр Паеранд — голова Київської обласної федерації WABBA Ukraine, призер чемпіонатів України та Європи з бодібілдингу; Анатолій Павсюк — тренер найвищої категорії, чемпіон України та фітнес модель.

«Бажаю нашим спортсменам досягти результатів, як у минулому році на змаганнях у Будапешті. Тоді наша збірна вперше в історії здобула перше загальнокомандне місце на найпрестижнішому турнірі світу у сфері бодібілдингу, фітнесу та модельного фітнесу UNIVERSE. Ми здобули 8 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Наші спортсмени стали найкращими серед близько трьохсот представників, більш ніж 30 країн світу» — додав Сергій Корнієнко.

wabba3.jpgНаталя Касперська, Сергій Корнієнко та Родіон Шовкун

Надалі федерація планує проведення професійних семінарів з бодібілдингу та фітнесу. Також WABBA Ukraine готова співпрацювати з функціонерами, які хочуть проводити змагання під її егідою. За співпрацю федерація дякує постійним партнерам та спонсорам: Телеканал Xsport MostVideo, TV Bunny Boutique, Студія права, Вансітон, Belok, Beastyle. com. ua, NEBBIA Nutrend Harbinger, VERMICHELLE Delta trade, Буд-Буд та іншим!

Види спорту:

Футбольні турніри: