Експерти впевнені у перемозі «Ворскли» над «Чорноморцем»

Полтавські футбольні фахівці поділилися прогнозами стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 22-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та одеським «Чорноморцем». Матч почнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2»

Програвши з розгромом «Зорі» у минулому турі, полтавці втратили не лише очки, а ще й важливу бойову одиницю — Вадима Сапая, який заробив червону картку. Василь Сачко має ламати голову, кого поставити на лівий фланг захисту. На полі може з’явитися молодий Тарас Саків, або ж позицію крайнього захисника закриє хтось з номінальних хавів (Павло Ребенок, Олександр Скляр). В такому разі варто очікувати в основі Дениса Васіна або ж Гегама Кадимяна.

Загалом же «Ворскла» зустрінеться з суперником, який за всіма показниками слабший. Тому перемога виглядає цілком логічним прогнозам. Проте, як ми пам’ятаємо, полтавці вже виконали завдання на перший етап (втриматися у шістці), тому чого від них чекати незрозуміло. Можливо Василь Сачко навіть зважиться випустити на поле футболістів, які протягом сезону не мали достатньо ігрової практики. Цікаво, що в цьому турі луганська «Зоря» зустрінеться з «Динамо», і в разі перемоги луганчан і втрати очок «Ворсклою», підопічні Юрія Вернидуба посунуть полтавців з третього місця.

Букмекери схиляються на бік полтавської команди

П1 — 1,39   Х — 4,30   П2 — 9,80

Наші експерти теж впевнені у перемозі господарів:

Сергій Лукаш: «Ворскла» переможе з рахунком 2:0. Не дивлячись на поразку від «Зорі», видно що в нас стабілізувався колектив. А футболісти «Ворскли» наразі ні в чому не поступаються «Чорноморцю». Прогнозую голи від Юрія Коломойця і Сандро Кобахідзе».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» сьогодні має виграти. У минулому турі команда поступилася з розгромом, була безініціативною і в’ялою. Хлопці чудово розуміють, що відбулося і мають по-спортивному розізлитися. Мій прогноз — 2:0 на користь «Ворскли».

Юрій Мармач: «Сьогодні буде важко грати обом командам. Погода внесе свої корективи. Проте ворскляни майстерніші, а значить мають швидше призвичаїтися до умов і забити. Мій прогноз — 1:0. Ставлю на Коломойця».

Іван Шарій: «Ворскла» має перемагати. Після ганьби в минулому турі команда має повернути собі обличчя. Та й футболісти «Ворскли» елементарно сильніші за своїх сьогоднішніх опонентів. Тому логічним буде рахунок 2:0 на користь полтавців.

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати. По-перше, після поразки від «Зорі», команда Василя Сачка реабілітуватиметься перед собою та вболівальниками. А по-друге — у «Ворскли» більш майстерні футболісти. Мій прогноз — 2:0″.

Види спорту:

Футбольні турніри: