Василь Сачко: «Від імені команди дякую всім, хто готував поле»

Тренер полтавської «Ворскли» відповів на запитання журналістів після перемоги над «Чорноморцем»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках 22-го туру Української прем’єр-ліги, перемогла одеський «Чорноморець». Після матчу наставник ворсклян Василь Сачко дав традиційну-прес-конференцію.

Про підготовку стадіону до матчу

«Я не можу цього не сказати. Погода внесла свої корективи. За три дні випало стільки снігу, скільки ми не бачили за всю зиму. Три дні тому віце-президент клубу завірив мене, що поле буде готове до матчу. Він дотримав свого слова. Всі хто працює в клубі, і медики, і працівники їдальні і всі-всі-всі розчищали стадіон від снігу. Від імені команди дякую, за кожен штик лопати цим людям».

Про гру ворсклян проти «Чорноморця»

«Дощ теж вніс свою лепту, тому говорити про якість гри багато не вийде. На першому місці сьогодні був характер, а ще важливішим — результат. Потрібного результату ми досягли. Мабуть тим самим ми віддячили тим співробітникам клубу, які готували для нас стадіон».

Про ймовірне підсилення

«Пошуки потенційних новачків тривають. Трансферне вікно закрилося, але ще є вільні агенти. Також ми шукаємо підсилення в дублі, та у складі команди U-19. Знову ж таки, ми не шукаємо гравців за принципом «закрити діру аби ким». Ви ж мене самі потім і спитаєте: «що це за футболіст і чому він не грає?». Ми будемо шукати або кваліфікованих футболістів, або перспективних. Кваліфіковані коштують грошей, перспективні — потребують часу. Деякі варіанти вже відпали, а з деякими футболістами ведуться переговори».

Види спорту:

Футбольні турніри: