«Ворскла» — «Шахтар»: експерти прогнозують поразку полтавців

Полтавські футбольні фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім.. О. Бутовського відбудеться матч 23-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Шахтарем». Матч розпочнеться о 19:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Донецький «Шахтар» зараз на голову сильніший, аніж всі інші клуби українського чемпіонату, тому питання фаворита матчу просто не актуальне. Завалити донеччанам виграти можуть лише самі донеччани. Варто додати, що у «Ворскли» до всього ще й серйозні кадрові проблеми. Василь Сачко все ще не може розраховувати на дискваліфікованого Вадима Сапая. Під питанням травмовані Олексанжр Чижов, Дмитро Кравченко та основний нападник Юрій Коломоєць.

Коефіцієнти букмекерів яскраво демонструють шанси команд на успіх:

П1 — 9,50     Х — 5,60     П2 — 1,30 

Більшість наших експертів згодні з букмекерами, але не всі:

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні програє. Навіть не знаю, що сьогодні може допомогти полтавцям. Хіба що футбольний Бог:). Ну можливо газон полтавського стадіоні дещо ускладнить завдання гірникам, але не думаю, що це суттєво вплине на гру. Мій прогноз — 0:2«.

Сергій Ходирєв: «Звісно, «Шахтар» переможе. При всій повазі до «Ворскли», у «гірників» навіть резервний склад сильніший ніж наша основа. Так що навіть той факт, що на донецьку команду незабаром чекає «заруба» у Лізі Чемпіонів, не завадить команді Паулу Фонсеки перемогти. Мій прогноз — 0:2».

Юрій Мармач: Зроблю непопулярний прогноз і скажу, що буде нічия. На такому газоні як у нас оборонятися буде значно легше, аніж щось створювати і креативити. Це має зіграти на руку «Ворсклі». Мій прогноз — 1:1«.

Іван Шарій: «Сьогодні у нас як завжди буде мало футболу і багато боротьби. Але навіть за таких умов «Шахтар» має виграти. Прогнозую рахунок 1:2. Хто заб’є? Важко сказати. Поставлю на те, що в дебютному матчі проявить себе Михайло Сергійчук».

Сергій Чуйченко: «Звісно гра буде в’язкою, але це не відміняє того факту, що клас гравців «Шахтаря» на голову вищий ніж ворсклян. Прогнозую рахунок 0:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: