Результати Відкритого чемпіонату Полтавської області з тхеквондо

Результати Відкритого чемпіонату Полтавської області з тхеквондо

Фото: wtf-poltava.ulcraft.com

Всі переможці і призери обласних змагань

Днями у Полтаві відбувся Відкритий Чемпіонат області з тхеквондо ВТФ. В турнірі взяли участь понад 200 спортсменів з Полтави, Кременчука, Харкова, Сум і т. д. До вашої уваги переможці і призери змагань.

1 місце

  • Максим Бєлаш (молодші юнаки, до 32 кг)
  • Еміль Бовсуновський (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Микола Бутко (юніори, до 68 кг)
  • Євген Воропай (кадети, до 45 кг)
  • Ігор Гаврилко (юнаки, до 48 кг)
  • Павло Гичак (дорослі, до 87 кг)
  • Кирило Глушко (діти, до 22 кг)
  • Каміла Гончаренко (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Богдан Гриценко (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Тимур Губський (молодші юнаки, до 37 кг)
  • Михайло Густодим (юніори, 78+ кг)
  • Арина Демидова (кадети, до 55 кг)
  • Євген Добріцький (кадети, до 53 кг)
  • Софія Казарян (кадетки, до 33 кг)
  • Ярослав Кива (кадети, до 28 кг)
  • Павло Кириченко (юнаки, до 36 кг)
  • Ярослав Логвиненко (юнаки, до 33 кг)
  • Тимур Матвієнко (юнаки, до 57 кг)
  • Ілля Мисерва (юнаки, до 27 кг)
  • Вадим Мих (юніори, до 45 кг)
  • Єлизавета Мяснікіна (молодші юнаки, до 28 кг)
  • Михайло Носенко (діти, до 20 кг)
  • Ярослав Осипов (юнаки, до 44 кг)
  • Софія Покотило (кадетки, до 41 кг)
  • Дар’я Рябцева (юніорки, до 52 кг)
  • Олег Савченко (юніори, до 48 кг)
  • Дмитро Савченко (кадети, до 57 кг)
  • Богдан Селезньов (кадети, 65+ кг)
  • Микита Семенов (юнаки, до 30 кг)
  • Богдан Серебряков (юніори, до 55 кг)
  • Анна Скриль (кадетки, до 51 кг)
  • Катерина Ступак (юнаки, до 30 кг)
  • Каріна Сузима (молодші юнаки, до 41 кг)
  • Кіра Сузима (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Максим Сухотерин (діти, до 28 кг)
  • Михайло Сухотерин (кадети, до 37 кг)
  • Вадим Татарець (юнаки, до 40 кг)
  • Костянтин Тузков (молодші юнаки, до 22 кг)
  • Арсеній Филипенко (діти, до 24 кг)
  • Іларіон Филипенко (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Анна Цвирова (юнаки, до 40 кг)
  • Назар Циганенко (кадети, до 41 кг)
  • Дар’я Цюпка (кадети, до 37 кг)
  • Вікторія Черевань (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Назар Шостак (кадети, до 33 кг)
  • Володимир Ярош (юніори, до 59 кг)

2 місце

  • Тигран Аршакян (кадети, до 45 кг)
  • Анастасія Бааджи (кадетки, до 55 кг)
  • Аміна Баккаєва (кадетки, до 41 кг)
  • Кирило Безребрий (юніори, до 45 кг)
  • Всеволод Беліков (кадети, до 57 кг)
  • Євгенія Бокатова (кадетки, до 33 кг)
  • Богдан Борботько (діти, до 24 кг)
  • Єва Гаврилова (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Максим Гринько (кадети, до 41 кг)
  • Владислав Деркач (юнаки, до 40 кг)
  • Матвій Жуков (діти, до 20 кг)
  • Олександр Запівчий (юніори, до 48 кг)
  • Ілля Кайдалов (юнаки, до 48 кг)
  • Святослав Кірсанов (юнаки, до 27 кг)
  • Юлія Кобушко (юнаки, до 40 кг)
  • Арсеній Коваленко (юнаки, до 30 кг)
  • Максим Козеренко (юнаки, до 44 кг)
  • Іван Колеганов (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Кирило Коломієць (юнаки, до 36 кг)
  • Дем’ян Кошелєв (молодші юнаки, до 28 кг)
  • Іван Кравченко (юніори, до 59 кг)
  • Валерія Кривошей (юнаки, до 30 кг)
  • Микита Кузьмич (кадетки, до 53 кг)
  • Тимофій Лісіченко (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Аліна Лебідь (молодші юнаки, до 28 кг)
  • Данило Луговець (юніори, 78+ кг)
  • Богдан Мартиненко (кадети, 65+ кг)
  • Микола Марченко (кадети, до 37 кг)
  • Кирило Масалітін (молодші юнаки, до 32 кг)
  • Ілля Масленко (молодші юнаки, до 22 кг)
  • Вероніка Миненко (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Олександр Наливка (діти, до 22 кг)
  • Артем Обертас (діти, до 28 кг)
  • Олексій Пальчун (молодші юнаки, до 37 кг)
  • Ілля Ревякін (юнаки, до 33 кг)
  • Олександра Савченко (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Софія Самбурська (кадетки, до 37 кг)
  • Назар Сердюк (юніори, до 55 кг)
  • Ілля Ситник (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Ігор Скриль (юніори, до 68 кг)
  • Влада Строганова (молодші юнаки, до 41 кг)
  • Альона Ситник (кадетки, до 51 кг)
  • Олександр Терещенко (юнаки, до 57 кг)
  • Георгій Філіпенко (кадети, до 49 кг)
  • Олена Хіміч (юніори, до 52 кг)
  • Олег Шавиро (дорослі, до 87 кг)
  • Ярослав Шевцов (кадети, до 33 кг)

3 місце

  • Геворг Аршакян (кадети, до 33 кг)
  • Іван Безбородов (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Єгор Болеста (юнаки, до 30 кг)
  • Трохим Бондар (молодші юнаки, до 28 кг)
  • Річард Венскевичус (кадети, до 41 кг)
  • Кирило Гажиєнко (юнаки, до 40 кг)
  • Богдан Гармаш (кадети, до 41 кг)
  • Ростислав Горпинченко (юнаки, до 30 кг)
  • Ігор Грицан (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Марія Дєточка (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Єгор Дьомінов (юнаки, до 36 кг)
  • Данііл Заїкін (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Микола Кириленко (кадети, до 33 кг)
  • Олексій Клименко (кадети, до 53 кг)
  • Володимир Ключинець (юніори, до 48 кг)
  • Олександр Ковалевський (молодші юнаки, до 30 кг)
  • Ліна Когут (кадетки, до 37 кг)
  • Марія Коломієць (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Марк Коне (юнаки, до 48 кг)
  • Анастасія Коновал (кадетки, до 41 кг)
  • Вероніка Коробка (кадетки, до 41 кг)
  • Дмитро Крятов (кадети, до 37 кг)
  • В’ячеслав Кушніров (кадети, до 45 кг)
  • Олександр Литвин (юнаки, до 33 кг)
  • Катерина Масленко (кадетки, до 37 кг)
  • Владислав Матяшов (юнаки, до 36 кг)
  • Анна Михайлова (юнаки, до 40 кг)
  • Аміна Михайлова (юнаки, до 40 кг)
  • Тимур Мурадов (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Ігор Мураховський (юнаки, до 40 кг)
  • Варвара Нефьодова (молодші юнаки, до 24 кг)
  • Данило Нечипоренко (юніори, до 59 кг)
  • Костянтин Никонов (юнаки, до 27 кг)
  • Роман Ноженко (кадети, до 33 кг)
  • Святослав Петренко (кадети, до 37 кг)
  • Геворг Петросян (юніори, до 55 кг)
  • Катерина Погребняк (юніорки, до 52 кг)
  • Владислав Пономаренко (юнаки, до 27 кг)
  • Олексій Світличний (юніори, до 55 кг)
  • Олександр Степанко (кадети, до 45 кг)
  • Артем Ткаченко (діти, до 28 кг)
  • Дмитро Тупік (юніори, до 68 кг)
  • Сергій Шамян (молодші юнаки, до 28 кг)
  • Назар Шапаренко (молодші юнаки, до 26 кг)
  • Олег Шевченко (молодші юнаки, до 32 кг)
  • Мирон Шевченко (юнаки, до 33 кг)
  • Кіра Шило (юнаки, до 40 кг)
  • Єгор Яловега (юнаки, до 48 кг)

У командному заліку перемогла команда полтавської ДЮСШ № 4 (38 медалей), на другому місці Полтавський обласний осередок тхеквондо ВТФ (28 очок), на третьому ГОСК Харків Харків (26 медалей).

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»