Олександр Кудацький: «Конфліктувати з новою федерацією не буду»

Олександр Кудацький

Коментар новообраного голови Федерації футболу Полтави

Олександр Кудацький донедавна був головним футбольним чиновником області. Після того як Федерації футболу Полтавської області призупинили повноваження, на першу скрипку у розвитку футболу на Полтавщині претендує громадська спілка «Федерація футболу Полтавщини», яку очолив голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Олександр Кудацький же тепер опікуватиметься Федерацією футболу Полтави. Ми поставили йому кілька запитань.

— Олександре Миколайовичу, стосовно обласних федерацій чи пак організацій все вже більш-менш зрозуміло, принаймні до Конгресу. А в якому статусі перебуває Федерація футболу Полтави?

— В такому ж як і раніше, просто настав час чергових виборів, і мене вибрали новим головою. Міська федерація як була головним футбольним органом у Полтаві, так і залишається.

— Чи маєте ви якийсь стосунок до «Федерації футболу Полтавщини»? Ви є її колективним членом? Чи можливо вже якось співпрацюєте?

— На сьогоднішній день — ні. Ну по-перше, до засідання Конгресу ця спілка ще не набула офіційних повноважень. А після конгресу... якщо вони нас запросять до співпраці, ми з радістю погодимося. Ми всі працюємо на розвиток футболу, а не своїх організацій.

— Тобто ви налаштовані на співробітництво, не зважаючи на неприємну ситуацію яка склалася?

— Так, будемо працювати, і зараз я вам скажу чому. Є люди, які грають у футбол. Я міг би стати в позу і щонайменше рік бігати по судах, відстоювати себе. Це була б боротьба амбіцій кількох людей, а страждатимуть в цей час футболісти тренери — ті заради кого ми власне працюємо. Конфліктувати з новою федерацією, заради власних амбіцій я не збираюся.

— Федерація футболу Полтави — навіщо вам це потрібно?

— Хотілося б довершити благоустрій стадіону «Динамо». Та й взагалі у місті «непахане поле» роботи.

— Ну ваш попередник, а нині заступник, Олександр Дігтяр начебто «пахав».

— Так, але все-одно, на мою думку місто отримувало недостатньо уваги від ФФПО. Ми збираємося це виправити. До речі зараз запрошуємо команди на Весняний Кубок Полтави, який має стартувати 10 квітня. Користуючись випадком, запрошую полтавські команди до участі. Кінцевий термін прийому заявок — 5 квітня.

— Комітет арбітрів Федерації футболу Полтави очолив Олексій Біліченко — суддя з неоднозначною репутацією. Його свого часу і відсторонювали, і кефіром обливали...

— От скажіть, у вас особисто є якісь конкретні претензії до роботи Олексія?

— У мене немає.

— От бачите. Він кваліфікований і рішучий арбітр, і не довіряти йому через те, що хтось незадоволений рішенням і облив кефіром було б нерозумно. Згадайте випадок з Володимиром Журавлем з Великої Багачки. Коли Біліченко не судив, той довго просив щоб Олексія повернули. Потім Журавлю не сподобалось якесь рішення і він з трибуни кричить, що «Біліченку і Сидоренку немає чого робити у полтавському футболі». Якість арбітражу на Полтавщині треба підвищувати і в нас є для цього і люди, і можливості.

Види спорту:

Футбольні турніри: