Полтавські плавці завоювали шість медалей на ЧУ серед юнаків

В активі наших спортсменів чотири «золото», одне «срібло» і одна «бронза»

27-29 березня у Броварах у басейні «Купава» відбувся Чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і троє наших плавців завоювали медалі різного гатунку.

Чемпіоном на дистанції 200 метрів на спині став полтавець Юрій Суліма. Він фінішував з часом 2:19,80 хв. На другому місці харків’янин Микита Токарєв (час — 2:22,62 хв) «Бронза» у Олександра Желтякова з Дніпра (час — 2:22,70 хв).

Ще п'ять медалі привезла з чемпіонату полтавка Марія Дьяченко. Полтавка стала першою на дистанціях 100 метрів на спині (час 1:10,42 хв), 100 метрів батерфляєм (час — 1:08,00 хв) та 200 метрів комплексним плаванням (час 2:30,51 хв). Також Марія завоювала «срібло» на дистанції 50 м вільним стилем (час 29,09 с) і «бронзу» на дистанції 50 метрів батерфляєм (час — 30,76 с).