«Ворскла» — «Верес»: більшість експертів прогнозують мінімальну перемогу полтавців

Наші футбольні фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться матч 25-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та рівненським «Вересом». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

З футбольної точки зору, якщо «Ворскла» сьогодні не переможе, то серйозно поставить під сумнів свої «бронзові» амбіції і свій рівень. Після того, як полтавці з розгромним рахунком поступилися всім лідерам (0:10 за сумою трьох матчів), втрачати очки вдома з «Вересом» просто неприпустимо. Команда з рівного вміє дивувати. Підопічні Юрія Свіркова зуміли вперше в історії перемогти київське «Динамо» від якого «Ворскла» отримала 0:4. Проте це не привід втрачати з «Вересом» очки, якщо звісно команда прагне до медалей і Єврокубків.

Допомогти полтавцям ймовірно не зможуть травмовані В’ячеслав Шарпар та Олександр Чижов. Натомість шанс на дебют з’явиться у лівого захисника Ігоря Гончара, який відновився від травми.

Букмекери у своїх прогнозах віддають перевагу ворсклянам:

П1 — 1,79    Х — 3,50    П2 — 4,70

З ними погоджуються і більшість наших експертів, але не всі.

Сергій Лукаш: «Сьогодні переможе «Верес». На поле вийдуть дві рівні за складом команди, але фортуна б цього разу буде на боці гостей. Коли ці команди зустрічалися минулого разу, «Ворскла» зі своєю грою дивом «відскочила». Сьогодні такого фарту вже не буде. Грати доведеться на важкому полі, а у Рівному зібралися справжні футболісти-бійці. Щодо боргів по зарплаті, якщо у нас нормальні, виховані футболісти, на полі про цей фактор ніхто не згадає. Футболісти мають грати за своє ім’я. Мій прогноз — 0:1».

Сергій Ходирєв: «Полтавці мінімально переможуть. Після розгромних поразок від лідерів, «Ворскла» має зірвати на комусь злість. «Верес» для цього не надто підходить, але на мінімальну перемогу, полтавці, думаю, награють. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Владислав Кулач».

Юрій Мармач: «Я впевнений, що «Ворскла» переможе і навіть заб’є більше одного голу. Але, знаючи полтавців, припускаю, що і без пропущеного голу не обійдеться. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати. Думаю, після розгромів від лідерів, Василь сачко надавав футболістам по одному місцю і зараз вони будуть грати дещо інакше. «Верес» — команда, яка мало пропускає і добре обороняється, але ворскляни сьогодні виграють. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Владислав Кулач».

Види спорту:

Футбольні турніри: