«Ворскла» — «Маріуполь»: експерти розійшлися у прогнозах

Полтавські футбольні фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» прийме «Маріуполь». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

Про сьогоднішній матч можна точно сказати, що він не збере багато глядачів. По-перше — в день перед Великоднем починати матч о 19:30 — найгірший варіант з усіх можливих. По-друге — після нудної, нульової у всіх сенсах нічиєї проти «Вереса» у минулому турі, у багатьох вболівальників зникло бажання ходити на стадіон. Зате ті, хто все-таки відкладе святкові приготування і прийде підтримати «зелено-білих» — найвідданіші вболівальники і футболісти мають це розуміти і віддаватися на полі.

У «Ворскли» сьогодні не зможуть зіграти дискваліфіковані Вадим Сапай та Владислав Кулач. Маріупольці не зможуть розраховувати на Дениса Дедечка.

Букмекери у своїх прогнозах віддають перевагу господарям:

П1 — 1,92     Х — 3,30     П2 — 4,40

А от наші шановні експерти цього разу не такі впевнені.

Сергій Лукаш: «Ворскла» програє. Виходити на поле з таким настрОєм, як у полтавських футболістів не можна. У хлопців можливо єдиний шанс в житті стати третіми в УПЛ, а вони за нього не борються, думаючи про гроші. Мій прогноз — 1:2. Мені навіть важко сказати, хто в нас може забити. Поставлю на Володимира Чеснакова».

Сергій Ходирєв: «Сьогодні буде результативна нічия. «Маріуполь» добре атакує, а «Ворскла»... «Ворскла» має вдома увімкнути своє честолюбство і почати забивати. Думаю, сьогодні буде відкритий футбол. Мій прогноз — 2:2».

Юрій Мармач: «Ворскла» має перервати серію невдач і нарешті перемогти. Мій прогноз — 2:1».

Іван Шарій: «Не зважаючи, на те, що ми бачили у минулому турі, я впевнений у полтавцях. Сьогодні «Ворскла» виграє з рахунком 2:0».

Сергій Чуйченко: «Сьогодні варто чекати нічиєї. Команди абсолютно рівні за складом, важко комусь віддати перевагу. Але вдруге такої нудьги як з «Вересом» не станеться. Мій прогноз — 1:1. Гол у складі «Ворскли» заб’є Юрій Коломоєць».

Види спорту:

Футбольні турніри: