«Ворскла» мінімально перемогла «Маріуполь»

Дебютний гол Михайла Сергійчука приніс полтавцям три очки

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» приймала «Маріуполь». Формально полтавці вийшли на гру в статусі фаворита, проте останні результати команди Василя Сачка, а також борги клубу перед футболістами серйозно ставили цей фаворитизм під сумнів. Навіть зазвичай небагатослівний Василь Сачко після блідої нічиєї з «Вересом» сказав, що «хлопці відчувають себе обдуреними». Ще більш обдуреними себе відчули більше 800 вболівальників, які прийшли дивитися на «футбол» у виконанні «Ворскли» та «Вереса». Сьогодні полтавцям крім травмованого Чижова не могли допомогти дискваліфіковані Владислав Кулач і Вадим Сапай. Втім, навіть сьогодні у переддень Великодня на стадіон прийшли вболівальники і футболісти мали нагородити їх видовищем.

«Ворскла» — «Маріуполь» 1:0

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Гіоргадзе, Ребенок, Чеснаков, Шарпар, Кадимян (Сергійчук, 58), Васін, Кобахідзе (Одарюк, 68), Коломоєць (Скляр, 85).

Головний тренер: Василь Сачко.

«Маріуполь»: Гальчук (Левченко, 24), Тищенко, Яворський, Джойскім, Демірі, Ігнатенко, Мішньов (Діденко, 75), Піхальонок, Болбат, Тотовицький, Чурко (Арендарук, 81).

Головний тренер: Олександр Бабич.

Голи: Сергійчук (58)

Зважаючи на дискваліфікацію Кулача і Сапая, Василь Сачко вдався до кадрових перестановок. На флангах захисту у старті вийшли Ігор Пердута та Павло Ребенок. Пару центральних захисників склали Ардін Даллку і Андро Гіоргадзе. Наводити порядок в опорній зоні вийшли Володимир Чеснаков та В`ячеслав Шарпар. На флангах атаки покликані були розганяти Гегам Кадимян та Олександр Кобахідзе. На вістрі атаки вийшов Юрій Коломоєць, якому допомагав Денис Васін.

Перший тайм цього матчу вийшов цікавішим ніж його «попередник» з «Вересом». На 8-й хвилині Кобахідзе втратив супермомент, не зумівши пробити по воротах після закидання з глибини. Гості відповіли неточним ударом Чурка. На 23-й хвилині «Маріуполь» спіткала невдача, у боротьбі за м`яч, зіткнувшись з власним захисником, постраждав Євген Гальчук. Основному голкіперу знадобилася заміна. Все ж попри швидкі атаки, небезпечними моментами футболісти публіку не балували. «Ворскла» традиційно звела свої атакувальні потуги до флангових проходів-навісів. «Маріуполь» же намагався розігрувати комбіновані атаки, проте захисники полтавців нівелювали ці загрози і не давали гостям довести справу до удару. Та й самі гості «полюбляли» втрачати м`яч в останній момент.

У другому таймі сталося диво — глядачі побачили гол. Спочатку, гол який не відбувся — Андрій Тотовицький і Сергій Болбат вийшли на ворота Шуста, і Богдан виграв дуель у Андрія. Тут же Василь Сачко зняв з гри Гегама Кадимяна і випустив другого нападника Михайла Сергійчука. В наступній атаці Ігор Пердута прострелив до штрафного майданчика «Маріуполя». Захисники не зуміли вибити м`яч і Михайло Сергійчук в падінні проштовхнув круглого у ворота — 1:0. Нападник радіє дебютному голу.

На 73-й хвилині Сергійчук міг навіть оформити дубль, проте після передачі Володимира Одарюка не поцілив у ворота. Перед цим Богдан Шуст відбив небезпечний удар Чурка.

У підсумку маємо мінімальну перемогу. «Ворскла» впевнено закріпилася на третьому місці.