ХК «Кальвадос» — володар «Кубка Кременчука»!

Днями були зіграні вирішальні матчі «Кубка Кременчука» з хокею.

На початку тижня полтавський ХК «Кальвадос» та ХК «Кременчук» провели четверту гру серії. До цього поєдинку рахунок був на користь полтавців — 2:1. Поразка у наступному матчі могла коштувати кременчужанам трофею. Тому з перших хвилин господарі насіли на ворота суперника. Такий стрімкий початок зустрічі одразу дав свої плоди — Юрій Яцуха та Андрій Смирнов вже до четвертої хвилини зробили рахунок 2:0. Згодом муніципали розвили свою перевагу до п’яти шайб — 5:0 і лише після цього полтавці зусиллями Махмудова змогли «розмочити» голкіпера господарів. Третій період був лише формальністю, адже до того часу ХК «Кременчук» вигравав 6:1. Остаточну крапку у матчі поставив влучний кидок Конопльова — 6:2. Завдяки цій перемозі кременчужани зрівняли рахунок у серії і саме п’ятий матч мав визначити володаря трофею.

Вже через день команди схрестили ключки знову. День перепочинку пішов на користь полтавцям. Командні дії кальвадосівців виглядали більш злагодженими, та й у захисті команда припускалася менше помилок, ніж у попередньому матчі. Проте, як кажуть, найкращий захист — це напад, тому форварди гостей вирішили взяти ініціативу у свої руки. Початок гри був дзеркальним відображенням останньої зустрічі. Тепер голи забивали виключно полтавці. Відкрив рахунок Владислав Кладковий. Згодом його подвоїв Олексій Головко. Рахунок до розгромного довів Ельдар Махмудов, а жирну крапку поставив все той же Кладковий. Лише після цього господарям вдалося закинути шайбу престижу, яка, щоправда, ніяк не вплинула на переможний настрій полтавців. Остаточний рахунок — 4:1 на користь ХК «Кальвадос». І саме він стає володарем Кубка Кременчука.

Слід відзначити, що це перший трофей полтавців у цьому сезоні. До цього успіху у їхньому активі були лише срібні нагороди — другі місця на «Кубку «Колоса», «Кубку «Динамо» та «Турнірі пам’яті Валерія Харламова». І ось — довгоочікуваний тріумф!

В свою чергу, ХК «Кременчук» програв перший «домашній» турнір в своїй історії. До цього нікому й ніколи не вдавалося приїжджати з наддніпрянського міста з головним трофеєм.

Склад ХК «Кальвадос» — переможця Кубка Кременчука: Олександр Кулик, Володимир Безштанько, Олег Геращенко, Сергій Майборода, Дмитро Кушко, Євген Хрипко, Ельдар Махмудов, Костянтин Нижниченко, Ігор Скібиш, Єгор Шашкін, Владислав Іващенко, Олексій Головко, Станіслав Слюсаренко, Євген Нестеренко, Юрій Бабенко, Олександр Конопльов, Ігор Данилов, Владислав Кладковий.