Результати Відкритого чемпіонату Лубен з греко-римської боротьби

Результати Відкритого чемпіонату Лубен з греко-римської боротьби

Фото: facebook.com

Підсумки першого лубенського чемпіонату

Днями відбувся Відкритий чемпіонат Лубен з греко-римської боротьби. У змаганнях взяли участь спортсмени з Лубен, Полтави, Кременчука, Миргорода та інших куточків області. До вашої уваги всі переможці та призери змагань.

Юнаки 2006-2007 р.н.

Вагова категорія 32 кг

  • 1 місце — Ярещенко Дмитро (Полтава)
  • 2 місце — Ретьков Тимур (Кременчук)
  • 3 місце — Москальов Олексій (Миргород)
  • 3 місце — Дерекон Владислав (Лубни)

Вагова категорія 35 кг

  • 1 місце — Співак Данило (Кременчук)
  • 2 місце — Іваніна Олександр (Кременчук)
  • 3 місце — Загорулько Олег (Хорол)
  • 3 місце — Рященко Данило (Решетилівка)

Вагова категорія 38 кг

  • 1 місце — Голуб Олександр ((Решетилівка)
  • 2 місце — Михайлик Олександр (Кременчук)
  • 3 місце — Гладкий Михайло (Миргород)
  • 3 місце — Кикоть Назар (Стасі)

Вагова категорія 42 кг

  • 1 місце — Азізов Еміль (Полтава)
  • 2 місце — Пащенко Дмитро (Лубни)
  • 3 місце — Азізов Деніел (Полтава)
  • 3 місце — Олефір Іван (Решетилівка)

Вагова категорія 47 кг

  • 1 місце — Гриценко Артем (Полтава)
  • 2 місце — Арсенюк Ігор (Кременчук)
  • 3 місце — Карась Іван (Диканька)
  • 3 місце — Борисенко Антон (Миргород)

Вагова категорія 50 кг

  • 1 місце — Брильов Михайло (Полтава)
  • 2 місце — Тритенко Дмитро (Кременчук)

Юнаки 2008-2009 р. н.

Вагова категорія 21 кг

  • 1 місце — Захарченко Нікіта (Решетилівка)
  • 2 місце — Могилат Нікіта (Полтава)
  • 3 місце — Свистун Володимир (Стасі)
  • 3 місце — Литвин Олександр (Диканька)

Вагова категорія 23 кг

  • 1 місце — Гладкий Ілля (Диканька)
  • 2 місце — Морозов Микита (Полтава)
  • 3 місце — Новожилов Іван (Диканька)
  • 3 місце — Байрачний Станіслав (Диканька)

Вагова категорія 25 кг

  • 1 місце — Булава Євген (Диканька)
  • 2 місце — Ягупов Юсіф (Миргород)
  • 3 місце — Гальченко Вячеслав (Диканька)
  • 3 місце — Гоністраненко Максим (Миргород)

Вагова категорія 27 кг

  • 1 місце — Корбан Віталій (Полтава)
  • 2 місце — Яценко Дмитро (Полтава)
  • 3 місце — Головко Андрій (Полтава)
  • 3 місце — Зуй Богдан (Полтава)

Вагова категорія 29 кг

  • 1 місце — Сахаров Максим (Кременчук)
  • 2 місце — Голуб Юрій (Решетилівка)
  • 3 місце — Гриценко Єгор (Полтава)
  • 3 місце — Кордубай Володимир (Миргород)

Вагова категорія 32 кг

  • 1 місце — Усов Артем (Диканька)
  • 2 місце — Золоєло Ростислав (Кременчук)
  • 3 місце — Никифоренко Микола (Хорол)
  • 3 місце — Коломієць Роман (Лубни)

Вагова категорія 35 кг

  • 1 місце — Баранов Іван (Полтава)
  • 2 місце — Материнко Олексій (Полтава)
  • 3 місце — Скрильов Андрій (Полтава)
  • 3 місце — Шаблій Матвій (Кременчук)

Вагова категорія 38 кг

  • 1 місце — Антоненко Ілля (Полтава)
  • 2 місце — Перетяка Артем (Хорол)
  • 3 місце — Ткаченко Орест (Лубни)
  • 3 місце — Захарченко Олексій (Кременчук)

Спеціальні призи «За волю до перемоги» отримали Дмитро Пащенко та Артем Шевченко. Спортсменів до змагань підготували тренери Валентин Журавель, Антон Пушкар (обидва — Полтава), Сергій Шудегов (Миргород), В’ячеслав Славко (Решетилівка), Сергій Бузько, Микола Троян, Олег Шаповал та Анатолій Кононов, Андрій Зубенко (всі — Кременчук), Роман Смирнов (Лубни), Олег Лопушняк (Хорол), Валерій Трихліб (Диканька) та Олег Солонар (Стасі).

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»