Полтавські рукоборці завоювали 38 медалей на ЧУ з армреслінгу серед різних вікових груп

Полтавські рукоборці завоювали 38 медалей на ЧУ з армреслінгу серед різних вікових груп

Наші спортсмени вибороли 14 «золотих», 10 «срібних» та 14 «бронзових» нагород

Днями в Одесі відбувся Чемпіонат України з армспорту серед дорослих, юнаків, юніорів, ветеранів, а також серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Спортсмени з Полтавщини вибороли 38 медалей різного гатунку.

Юнаки

1 місце

  • Діана Демченко (дівчата, 45 кг, права рука)
  • Леся Варич (дівчата, 50 кг, ліва рука)
  • Вероніка П’ятницька (дівчата, 55 кг, ліва рука)
  • Руслана Кулик (дівчата, +60 кг, ліва рука)
  • Руслана Кулик (дівчата, +60 кг, права рука)
  • Михайло Ватажок (юнаки, 80 кг, ліва рука)
  • Михайло Ватажок (юнаки, 80 кг, права рука)

2 місце

  • Діана Демченко (дівчата, 45 кг, ліва рука)
  • Ірина Загорулько (дівчата, 45 кг, права рука)
  • Леся Варич (дівчата, 50 кг, права рука)
  • Олег Ісаєнко (юнаки, 50 кг, права рука)

3 місце

  • Ірина Загорулько (дівчата, 45 кг, ліва рука)
  • Олег Ісаєнко (юнаки, 50 кг, ліва рука)
  • Руслан Діхтярьов (юнаки, 50 кг, права рука)
  • Юрій Руденко (юнаки, 60 кг, ліва рука)
  • Юрій Руденко (юнаки, 60 кг, права рука)
  • Артем Іванко (юнаки, 65 кг, ліва рука)
  • Артем Іванко (юнаки, 65 кг, права рука)

Юніори

1 місце

  • Людмила Деменко (юніорки, 55 кг, ліва рука)
  • Людмила Деменко (юніорки, 55 кг, права рука)
  • Марина Шуліка (юніорки, 60 кг, ліва рука)
  • Марина Шуліка (юніорки, 60 кг, права рука)
  • Ярослав Максютенко (юніори, права рука)

2 місце

  • Яніна Назарько (юніорки, +60 кг, ліва рука)
  • Ярослав Максютенко (юніори, 65 кг, ліва рука)

3 місце

  • Віта Коваленко (юніорки, 55 кг, ліва рука)
  • Катерина Омельченко (юніорки, 55 кг, права рука)
  • Яніна Назарько (юніорки, +60 кг, права рука)
  • Богдан Лубанець (юніори, 85 кг, ліва рука)

Ветерани

2 місце

  • Володимир Базалук (чоловіки, +100 кг, права рука)

3 місце

  • Володимир Базалук (чоловіки, +100 кг, ліва рука)

Спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору

1 місце

  • Людмила Деменко (жінки, 60 кг, ліва рука)
  • Людмила Деменко (жінки, 60 кг, права рука)

2 місце

  • Олексій Пушкарь (чоловіки, +75 кг, ліва рука)
  • Денис Ломакін (чоловіки, 60 кг, ліва рука)
  • Артем Письмак (чоловіки, 90 кг, ліва рука)

3 місце

  • Олег Янушкевич (чоловіки, +75 кг, ліва рука)
  • Олексій Пушкарь (чоловіки, +75 кг, права рука)

Варто відзначити, що у командній першості серед юніорів полтавська команда з 18-ма медалями стала першою.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»