Ганна Мельниченко вийшла в лідери світового сезону!

Кароліна Тимінська та Ганна Мельниченко, TNT Express Meeting Kladno 2013

Легкоатлетки з Кременчука вдало виступили на змаганнях, які пройшли в неділю, 9 червня.

Наша Ганна Мельниченко очолила світовий топ-лист сезону з семиборства. На турнірі багатоборців TNT Express Meeting, який 8-9 червня приймав чеський Кладно, Мельниченко набрала 6416 очок — блискучий результат!

В окремих видах Мельниченко показала такі результати: 100 м з/б — 13,26 с (особистий рекорд); висота — 1,80 м; ядро — 13,71 м; 200 м — 23,85 с (особистий рекорд); довжина — 6,46 м; спис — 39,63 м; 800 м — 2.12,54 хв (особистий рекорд).

Другу та третю сходинки посіли полька Кароліна Тимінська (6360) та чешка Елішка Клучінова (6190) відповідно.

На комерційному турнірі 6th Meeting International Mohammed VI, Рабат (Марокко) Ольга Ляхова (2.01,63 хв) фінішувала п’ятою з бігу на 800 метрів. Виграла дистанцію тут росіянка Катерина Поістогова (1.59.80 хв).