«Ворскла» — «Динамо»: більшість експертів прогнозують поразку

Полтавські футбольні фахівці поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 29-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо». Гра розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Сьогодні у підопічних Василя Сачка є чудова нагода «повернути борг» ще одним фаворитам, яким «Ворскла» розгромно програвала. Це вийшло зробити проти «Зорі», не вийшло проти «Шахтаря», і от зараз ще один тест у вигляді «Динамо». На відміну від матчу проти «Шахтаря» у сьогоднішній грі зможуть взяти участь В’ячеслав Шарпар і Владислав Кулач, тож полтавці здорово підсилять центр поля і атаку. Натомість у киян під питанням участь у матчі молодого Миколи Шапаренка.

Букмекери впевнені у перемозі «Динамо»:

П1 — 11,5    Х — 5,60   П2 — 1,27

А от наші шановні експерти не такі категоричні. Їх прогнози на сьогоднішню гру різняться:

Сергій Лукаш: «Я б поставив на нічию «Ворскла» має грати з великим бажанням, адже проти неї буде гранд. До того ж, полтавці мають викладатися перед рідними вболівальниками. Гадаю, команда Василя Сачка спроможна на нічию. Мій прогноз — 1:1. Гол заб’є Володимир Чеснаков».

Сергій Ходирєв: «Ворскла» сьогодні програє. Наші футболісти, спроможні забити «Динамо», але не виграти. Мій прогноз — 1:2. Гол у складі «Ворскли» заб’є В’ячеслав Шарпар».

Юрій Мармач: «Ризикну і скажу, що «Ворскла» виграє. Кияни зараз не такі сильні, щоб кожного їх суперника автоматично записувати в переможені. Мій прогноз — 2:1».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» сьогодні програє. Київська команда зараз на злеті, у них добре грає молодь. Все-таки видно, що юні футболісти пройшли гарну динамівську школу. Подивіться останні тури — «Динамо» постійно забиває і немало. Полтавцям буде важко, і напевне сьогодні вони програють, хоч і без розгрому. Мій прогноз — 0:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: