Чемпіонат Полтавщини: результати першого туру

Чемпіонат Полтавщини: результати першого туру

Підсумки перших матчів цьогорічної обласної першості

28-29 квітня відбулися матчі першого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу. До вашої уваги результати цих поєдинків.

Група А

«Фламінго» (Горішні Плавні) — «Кобеляки» 5:1
(юнаки 3:0)

«Легіон» (Полтава) — «Динамо» (Решетилівка) 6:2
(юнаки 8:1)

«Рокита» — «Машівка» 10:1
(юнаки 2:1)

«Зіньків-1604» — «Маяк» (Котельва) 3:1
(юнаки 1:3)

«Карлівка» — «Стандарт» (Нові Санжари) 6:1
(юнаки 1:4)

«Диканька» — «Колос» (Кобеляки) 1:0
(юнаки 0:5)

«Псел» (Гадяч) — «Чутове» 0:1
(юнаки 1:2)

«Козельщина» — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3
(юнаки 3:0)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 1 1 0 0 10-1 3
2 «Карлівка» 1 1 0 0 6-1 3
3 «Легіон» (Полтава) 1 1 0 0 6-2 3
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 1 1 0 0 5-1 3
5 «Зіньків-1604» 1 1 0 0 3-1 3
6 «Аргус» (Голобородьківське) 1 1 0 0 3-2 3
7 «Диканька» 1 1 0 0 1-0 3
8 «Чутове» 1 1 0 0 1-0 3
9 «Колос» (Кобеляки) 1 0 0 1 0-1 0
10 «Псел» (Гадяч) 1 0 0 1 0-1 0
11 «Козельщина» 1 0 0 1 2-3 0
12 «Маяк» (Котельва) 1 0 0 1 1-3 0
13 «Кобеляки» 1 0 0 1 1-5 0
14 «Динамо» (Решетилівка) 1 0 0 1 2-6 0
15 «Стандарт» (Нові Санжари) 1 0 0 1 1-6 0
16 СК «Машівка» 1 0 0 1 1-10 0

Група Б

«Колос» (Лазірки) — «Пирятин»  0:0
(юнаки 0:4)

«Авангард» (Яреськи) — «Семенівка» 1:2
(юнаки 1:1)

«Олімпія» (Савинці) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:0
(юнаки 0:0)

«Великі Кринки» — «Харчовик» (Заводське) 6:0
(юнаки 0:2)

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Чорнухи» 2:0
(юнаки 1:3)

«Лубни» — «Нафтохімік» (Кременчук) 1:1
(юнаки 1:1)

«Дружба» (Очеретувате) — «Локомотив» (Гребінка) 1:0
(юнаки 1:2)

Команда І В Н П М О
1 «Великі Кринки» 1 1 0 0 6-0 3
2 «Колос» (Великі Сорочинці) 1 1 0 0 2-0 3
3 «Олімпія» (Савинці) 1 1 0 0 2-0 3
4 «Семенівка» 1 1 0 0 2-1 3
5 «Дружба» (Очеретувате) 1 1 0 0 1-0 3
6 «Лубни» 1 0 1 0 1-1 1
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 1 0 1 0 1-1 1
8 «Колос» (Лазірки) 1 0 1 0 0-0 1
9 «Пирятин» 1 0 1 0 0-0 1
10 «Інваспорт» (Полтава) 0 0 0 0 0-0 0
11 «Авангард» (Яреськи) 1 0 0 1 1-2 0
12 «Локомотив» (Гребінка) 1 0 0 1 0-1 0
13 «Зоря» (Староаврамівка) 1 0 0 1 0-2 0
14 «Чорнухи» 1 0 0 1 0-2 0
15 «Харчовик» (Заводське) 1 0 0 1 0-6 0

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»