Чемпіонат Полтавщини: результати другого туру

Чемпіонат Полтавщини: результати другого туру

Підсумки чергових матчів в обласній першості

5-6 травня відбулися матчі другого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу. До вашої уваги результати цих поєдинків та турнірні таблиці після другого туру.

Група А

«Машівка» — «Легіон» (Полтава) 0:2
(юнаки 1:2)

«Диканька» — «Рокита» 0:2
(юнаки 1:4)

«Чутове» — «Аргус» (Голобородьківське) 3:4
(юнаки 1:0)

«Карлівка» — «Козельщина» 6:0
(юнаки 3:0)

«Кобеляки» — «Зіньків-1604» 1:2
(юнаки 2:1)

«Динамо» (Решетилівка) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 0:5
(юнаки 0:3)

«Колос» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч) 6:1
(юнаки 1:0)

«Маяк» (Котельва) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0
(юнаки 4:0)

Команда І В Н П М О
1 «Карлівка» 2 2 0 0 12-1 6
2 «Рокита» 2 2 0 0 12-1 6
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 2 2 0 0 10-1 6
4 «Легіон» (Полтава) 2 2 0 0 8-2 6
5 «Зіньків-1604» 2 2 0 0 5-2 6
6 «Аргус» (Голобородьківське) 2 2 0 0 7-5 6
7 «Колос» (Кобеляки) 2 1 0 1 6-2 3
8 «Маяк» (Котельва) 2 1 0 1 4-3 3
9 «Чутове» 2 1 0 1 4-4 3
10 «Диканька» 2 1 0 1 1-2 3
11 «Кобеляки» 2 0 0 2 2-7 0
12 «Псел» (Гадяч) 2 0 0 2 1-7 0
13 «Козельщина» 2 0 0 2 2-9 0
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 2 0 0 2 1-9 0
15 «Динамо» (Решетилівка) 2 0 0 2 2-11 0
16 СК «Машівка» 2 0 0 2 1-12 0

Група Б

«Зоря» (Староаврамівка) — «Інваспорт» (Полтава) 0:1
(юнаки 0:5)

«Авангард» (Яреськи) — «Олімпія» (Савинці) 1:7
(юнаки 0:3)

«Пирятин» — «Лубни» 2:5
(юнаки 5:2)

«Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Лазірки) 0:5
(юнаки 1:1)

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Дружба» (Очеретувате) 3:1
(юнаки 1:3)

«Харчовик» (Заводське) — «Семенівка» 0:0
(юнаки 6:0)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Великі Кринки» 3:4
(юнаки 4:0)

Команда І В Н П М О
1 «Великі Кринки» 2 2 0 0 10-3 6
2 «Олімпія» (Савинці) 2 2 0 0 9-1 6
3 «Колос» (Великі Сорочинці) 2 2 0 0 5-1 6
4 «Колос» (Лазірки) 2 1 1 0 5-0 4
5 «Лубни» 2 1 1 0 6-3 4
6 «Семенівка» 2 1 1 0 2-1 4
7 «Дружба» (Очеретувате) 2 1 0 1 2-3 3
8 «Інваспорт» (Полтава) 1 1 0 0 1-0 3
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 2 0 1 1 4-5 1
10 «Пирятин» 2 0 1 1 2-5 1
11 «Харчовик» (Заводське) 2 0 1 1 0-6 1
12 «Чорнухи» 1 0 0 1 0-2 0
13 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 0 2 0-3 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 2 0 0 2 0-6 0
15 «Авангард» (Яреськи) 2 0 0 2 2-9 0

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»