Чемпіонат Полтавщини з футболу: підсумки матчів юнацьких команд (оновлено)

Чемпіонат Полтавщини з футболу: підсумки матчів юнацьких команд (оновлено)

Турнірні таблиці юнацьких команд обласної першості

На прохання наших читачів публікуємо турнірні таблиці юнацьких команд у групі А та Б після двох турів першого етапу Чемпіонату Полтавщини серед аматорів.

Група А

1 тур

  • «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Кобеляки» 3:0
  • «Легіон» (Полтава) — «Динамо» (Решетилівка) 0:3 (тех.пор.)
  • «Зіньків-1604» — «Маяк» (Котельва) 1:3
  • «Рокита» — «Машівка» 2:1
  • «Карлівка» — «Стандарт» (Нові Санжари) 1:4
  • «Диканька» — «Колос» (Кобеляки) 0:5
  • «Псел» (Гадяч) — «Чутове» 0:1
  • «Козельщина» — «Аргус» 3:0

2 тур

  • «Машівка» — «Легіон» (Полтава) 1:2
  • «Диканька» — «Рокита» 1:4
  • «Чутове» — «Аргус» (Голобородьківське) 1:0
  • «Карлівка» — «Козельщина» 3:0
  • «Кобеляки» — «Зіньків-1604» 2:1
  • «Динамо» (Решетилівка) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 0:3
  • «Колос» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч) 1:0
  • «Маяк» (Котельва) — «Стандарт» (Нові Санжари) 4:0
Команда І В Н П М О
1 «Маяк» (Котельва) 2 2 0 0 7-1 6
2 «Колос» (Кобеляки) 2 2 0 0 6-0 6
3 «Фламінго» (Горішні Плавні) 2 2 0 0 6-0 6
4 «Рокита» 2 2 0 0 6-2 6
5 «Чутове» 2 2 0 0 3-1 6
6 «Карлівка» 2 1 0 1 4-4 3
7 «Динамо» (Рещетилівка) 2 1 0 1 3-3 3
8 «Козельщина» 2 1 0 1 3-3 3
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 2 1 0 1 4-5 3
10 «Кобеляки» 2 1 0 1 2-4 3
11 «Легіон» (Полтава) 2 1 0 1 2-4 3
12 «Машівка» 2 0 0 2 2-4 0
13 «Псел» (Гадяч) 2 0 0 2 1-3 0
14 «Зіньків-1604» 2 0 0 2 2-5 0
15 «Аргус» (Голобородьківське) 2 0 0 2 0-4 0
16 «Диканька» 2 0 0 2 1-9 0

Група Б

1 тур

  • «Колос» (Лазірки) — «Пирятин» 0:4
  • «Авангард» (Яреськи) — «Семенівка» 1:1
  • «Олімпія» (Савинці) — «Зоря» (Староаврамівка) 0:0
  • «Великі Кринки» — «Харчовик» (Заводське) 0:2
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Чорнухи» 1:3
  • «Лубни» — «Нафтохімік» (Кременчук) 1:1
  • «Дружба» (Очеретувате) — «Локомотив» (Гребінка) 1:2

2 тур

  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Інваспорт» (Полтава) 0:5
  • «Авангард» (Яреськи) — «Олімпія» (Савинці) 0:3
  • «Пирятин» — «Лубни» 5:2
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Лазірки) 1:1
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Дружба» (Очеретувате) 1:3
  • «Харчовик» (Заводське) — «Семенівка» 6:0
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Великі Кринки» 4:0
Команда І В Н П М О
1 «Харчовик» (Заводське) 2 2 0 0 8-0 6
2 «Пирятин» 2 2 0 0 9-2 6
3 «Нафтохімік» (Кременчук) 2 1 1 0 5-1 4
4 «Олімпія» (Савинці) 2 1 1 0 3-0 4
5 «Локомотив» (Гребінка) 2 1 1 0 3-2 4
6 «Інваспорт» 1 1 0 0 5-0 3
7 «Чорнухи» 1 1 0 0 3-1 3
8 «Дружба» (Очеретувате) 2 1 0 1 4-3 3
9 ФК «Лубни» 2 0 1 1 3-6 1
10 «Авангард» (Яреськи) 2 0 1 1 1-4 1
11 «Колос» (Лазірки) 2 0 1 1 1-5 1
12 «Зоря» (Староаврамівка) 2 0 1 1 0-5 1
13 «Семенівка» 2 0 1 1 1-7 1
14 "Колос«(Великі Сорочинці) 2 0 0 2 2-6 0
15 «Великі Кринки» 2 0 0 2 0-6 0

Примітка. Згідно рішення КДК від 03.05.18 р., за участь у матчі «Легіон» (Полтава) — ФК «Динамо» (Решетилівка) не заявленого гравця, команді «Легіон» зараховано технічну поразку 0:3, а команді ФК «Динамо», відповідно, технічну перемогу — 3:0.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»