Повний календар матчів першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу

Повний календар матчів першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу

Розклад ігор аматорської обласної першості

Став відомий повний календар матчів Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. До вашої уваги розклад ігор в обох ігрових групах.

Група А

1 тур

28 квітня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 5:1
  • «Легіон» (Полтава) — ФК «Динамо» (Решетилівка) 6:2
  • «Рокита» (Рокита) — «Машівка» (Машівка) 10:1
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Маяк» (Котельва) 3:1
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Стандарт» (Нові Санжари) 6:1

29 квітня (неділя)

  • «Диканька» (Диканька) — «Колос» (Кобеляки) 1:0
  • «Псел» (Гадяч) — «Чутове» (Чутове) 0:1
  • «Козельщина» (Козельщина) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3

2 тур

5 травня (субота)

  • «Машівка» (Машівка) — «Легіон» (Полтава) 0:2
  • «Диканька» (Диканька) — «Рокита» (Рокита) 0:2
  • «Чутове» (Чутове) — «Аргус» (Голобородьківське) 3:4
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Козельщина» (Козельщина) 6:0
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Зіньків-1604» (Зіньків) 1:2

6 травня (неділя)

  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 0:5
  • «Колос» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч) 6:1
  • «Маяк» (Котельва) — «Стандарт» (Нові Санжари) 3:0

3 тур

12 травня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Машівка» (Машівка)
  • «Легіон» (Полтава) — «Диканька» (Диканька)
  • «Чутове» (Чутове) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — ФК «Динамо» (Решетилівка)

13 травня (неділя)

  • «Рокита» (Рокита) — «Псел» (Гадяч)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Козельщина» (Козельщина) — «Маяк» (Котельва)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Зіньків-1604» (Зіньків)

4 тур

19 травня (субота)

  • «Диканька» (Диканька) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • «Псел» (Гадяч) — «Легіон» (Полтава)
  • «Колос» (Кобеляки) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • «Маяк» (Котельва) — «Чутове» (Чутове)

20 травня (неділя)

  • «Рокита» (Рокита) — «Аргус» (Голобородьківське)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Козельщина» (Козельщина)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Машівка» (Машівка) — ФК «Динамо» (Решетилівка)

5 тур

26 травня (субота)

  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Легіон» (Полтава)
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Рокита» (Рокита)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Чутове» (Чутове)
  • «Диканька» (Диканька) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
  • «Маяк» (Котельва) — «Машівка» (Машівка)

27 травня (неділя)

  • «Псел» (Гадяч) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • «Колос» (Кобеляки) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Козельщина» (Козельщина)

6 тур

2 червня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Аргус» (Голобородьківське)
  • «Легіон» (Полтава) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • «Рокита» (Рокита) — «Маяк» (Котельва)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Чутове» (Чутове)

3 червня (неділя)

  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Колос» (Кобеляки)
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч)
  • «Козельщина» (Козельщина) — «Диканька» (Диканька)
  • «Машівка» (Машівка) — «Стандарт» (Нові Санжари)

7 тур

9 червня (субота)

  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • «Маяк» (Котельва) — «Легіон» (Полтава)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Рокита» (Рокита)
  • «Чутове» (Чутове) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — ФК «Динамо» (Решетилівка)

10 червня (неділя)

  • «Колос» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Диканька» (Диканька)
  • «Псел» (Гадяч) — «Козельщина» (Козельщина)

8 тур

16 червня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Маяк» (Котельва)
  • «Легіон» (Полтава) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Диканька» (Диканька) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Зіньків-1604» (Зіньків)

17 червня (неділя)

  • «Козельщина» (Козельщина) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Рокита» (Рокита) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Машівка» (Машівка) — «Чутове» (Чутове)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Псел» (Гадяч)

9 тур

23 червня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
  • «Козельщина» (Козельщина) — «Легіон» (Полтава)
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Рокита» (Рокита)
  • «Псел» (Гадяч) — «Аргус» (Голобородьківське)

24 червня (неділя)

  • «Маяк» (Котельва) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Чутове» (Чутове) — «Диканька» (Диканька)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Стандарт» (Нові Санжари)
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Машівка» (Машівка)

10 тур

30 червня (субота)

  • «Диканька» (Диканька) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Рокита» (Рокита) — «Чутове» (Чутове)
  • «Колос» (Кобеляки) — «Легіон» (Полтава)
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Аргус» (Голобородьківське)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Псел» (Гадяч)

1 липня (неділя)

  • «Стандарт» (Нові Санжари) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва)
  • «Машівка» (Машівка) — «Козельщина» (Козельщина)

11 тур

7 липня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Козельщина» (Козельщина)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Диканька» (Диканька)
  • «Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч)
  • «Легіон» (Полтава) — «Чутове» (Чутове)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Стандарт» (Нові Санжари)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — ФК «Карлівка» (Карлівка)

8 липня (неділя)

  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка)
  • «Рокита» (Рокита) — «Колос» (Кобеляки)

12 тур

14 липня (субота)

  • «Чутове» (Чутове) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Аргус» (Голобородьківське)
  • «Машівка» (Машівка) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Маяк» (Котельва)
  • «Легіон» (Полтава) — «Рокита» (Рокита)

15 липня (неділя)

  • «Козельщина» (Козельщина) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Псел» (Гадяч) — «Диканька» (Диканька)
  • «Колос» (Кобеляки) — «Стандарт» (Нові Санжари)

13 тур

21 липня (субота)

  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • «Маяк» (Котельва) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Легіон» (Полтава)
  • «Диканька» (Диканька) — «Аргус» (Голобородьківське)

22 липня (неділя)

  • «Колос» (Кобеляки) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • «Машівка» (Машівка) — «Псел» (Гадяч)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Чутове» (Чутове)
  • «Козельщина» (Козельщина) — «Рокита» (Рокита)

14 тур

28 липня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Рокита» (Рокита)
  • ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — ФК «Карлівка» (Карлівка)
  • «Легіон» (Полтава) — «Стандарт» (Нові Санжари)
  • «Чутове» (Чутове) — «Козельщина» (Козельщина)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Машівка» (Машівка)

29 липня (неділя)

  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Колос» (Кобеляки)
  • «Псел» (Гадяч) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
  • «Диканька» (Диканька) — «Маяк» (Котельва)

15 тур

4 серпня (субота)

  • ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Легіон» (Полтава)
  • «Козельщина» (Козельщина) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — «Маяк» (Котельва)
  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Псел» (Гадяч)

5 серпня (неділя)

  • «Колос» (Кобеляки) — «Чутове» (Чутове)
  • «Машівка» (Машівка) — «Диканька» (Диканька)
  • «Рокита» (Рокита) — «Стандарт» (Нові Санжари)

Група Б

1 тур

28 квітня (субота)

  • «Колос» (Лазірки) — «Пирятин» (Пирятин) 0:0
  • «Авангард» (Яреськи) — «Семенівка» (Семенівка) 1:2
  • «Олімпія» (Савинці) — «Зоря» (Староаврамівка) 2:0
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Харчовик» (Заводське) 6:0
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Чорнухи» (Чорнухи) 2:0
  • «Лубни» (Лубни) — «Нафтохімік» (Кременчук) 1:1

29 квітня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Локомотив» (Гребінка) 1:0

2 тур

5 травня (субота)

  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Інваспорт» (Полтава) 0:1
  • «Авангард» (Яреськи) — «Олімпія» (Савинці) 1:7
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Лубни» (Лубни) 2:5
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Лазірки) 0:5
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 3:1

6 травня (неділя)

  • «Харчовик» (Заводське) — «Семенівка» (Семенівка) 0:0
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 3:4

3 тур

12 травня (субота)

  • «Авангард» (Яреськи) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Лубни» (Лубни) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Лазірки) — «Колос» (Великі Сорочинці)

13 травня (неділя)

  • «Семенівка» (Семенівка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

4 тур

19 травня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Лубни» (Лубни)
  • «Колос» (Лазірки) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Семенівка» (Семенівка)

20 травня (неділя)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

5 тур

26 травня (субота)

  • «Олімпія» (Савинці) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Лубни» (Лубни) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Авангард» (Яреськи)

27 травня (неділя)

  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Інваспорт» (Полтава)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Колос» (Лазірки)

6 тур

2 червня (субота)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Лубни» (Лубни)
  • «Колос» (Лазірки) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Авангард» (Яреськи) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

3 червня (неділя)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Пирятин» (Пирятин)

7 тур

9 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки)

10 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате)

8 тур

16 червня (субота)

  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Колос» (Лазірки) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Лубни» (Лубни) — «Авангард» (Яреськи)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Нафтохімік» (Кременчук)

17 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Пирятин» (Пирятин)

9 тур

23 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Колос» (Лазірки)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Лубни» (Лубни) — «Харчовик» (Заводське)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Авангард» (Яреськи)

24 червня (неділя)

  • «Пирятин» (Пирятин) — «Нафтохімік» (Кременчук)

10 тур

30 червня (субота)

  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Лубни» (Лубни)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» (Чорнухи)

1 липня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава)

11 тур

7 липня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Колос» (Лазірки)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Олімпія» (Савинці) — «Лубни» (Лубни)

8 липня (неділя)

  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

12 тур

14 липня (субота)

  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Лубни» (Лубни) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Колос» (Лазірки) — «Семенівка» (Семенівка)

15 липня (неділя)

  • «Харчовик» (Заводське) — «Пирятин» (Пирятин)

13 тур

21 липня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • «Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
  • «Колос» (Лазірки) — «Лубни» (Лубни)
  • «Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Авангард» (Яреськи)

14 тур

28 липня (субота)

  • «Олімпія» (Савинці) — «Інваспорт» (Полтава)
  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Пирятин» (Пирятин)
  • «Лубни» (Лубни) — «Великі Кринки» (В. Кринки)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Харчовик» (Заводське)

29 липня (неділя)

  • «Локомотив» (Гребінка) — «Нафтохімік» (Кременчук)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Семенівка» (Семенівка)

15 тур

4 серпня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Лубни» (Лубни)
  • «Зоря» (Староаврамівка) — «Колос» (Лазірки)
  • «Авангард» (Яреськи) — «Чорнухи» (Чорнухи)
  • «Локомотив» (Гребінка) — «Колос» (Великі Сорочинці)
  • «Семенівка» (Семенівка) — «Олімпія» (Савинці)

5 серпня (неділя)

  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Харчовик» (Заводське)
  • ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Великі Кринки» (В. Кринки)

У квітні та травні матчі починатимуться о 13:00 (юнаки) та о 15:00 (основні), червні та липні о 15:00 та 17:00 відповідно.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»