«Ворскла» — «Зоря»: експерти впевнені, що полтавці візьмуть «бронзу»

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього поєдинку ворсклян

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського відбудеться матч 32-го туру Української прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та луганською «Зорею». Матч розпочнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Ця гра вирішить все. Якщо «Ворскла» програє, то опиниться без «бронзи» чемпіонату, і буде змушена грати у кваліфікації до Ліги Європи, яку за часів Василя Сачка двічі провалювала. Якщо ж полтавці не програють — «Ворскла» через 21 рік знову стане бронзовим призером ЧУ, напряму потрапить до групового етапу ЛЄ і заробить грошей. А Василь Сачко попри всі попередні розчарування, вкотре увійде в історію клубу зі знаком плюс. Полтавській команді не зможе допомогти дискваліфікований Юрій Коломоєць. У «Зорі» не зіграють Дмитро Харатін та Артем Гордієнко.

Букмекери вважають, що найбільш вірогідний результат цього матчу — нічия.

П1 — 2,90    Х — 3,10    П2 — 2,60

Наші шановні експерти теж впевнені у «бронзі»:

Сергій Лукаш: «Сьогодні буде нічия. Бачите, так склалося, що команди підійшли до матчу в однаковій готовності, і психологічній, і фізичній. «Ворскла» і «Зоря» на даний момент абсолютно рівні. Звісно матч буде напруженим, обидві команди боятимуться помилитися. Тому я вважаю, що сьогодні ніхто не виграє. Мій прогноз — 1:1. Хто заб’є? Поставлю на Олександра Чижова».

Сергій Ходирєв: «Зоря» звісно не відпустить нас без голу, але я впевнений, що «Ворскла» переможе. Мій прогноз — 2:1«.

Юрій Мармач: «Ворскла» переможе. Полтавці не мають права не виграти. Врешті решт, клубу потрібні гроші, а значить «бронза» і груповий етап Ліги Європи" Мій прогноз — 2:1.

Сергій Чуйченко: «На полтавців очікує надзвичайно важкий матч, особливо враховуючи, що у матчі не зможе зіграти Юрій Коломоєць. Проте, я вважаю, що це не завадить «Ворсклі» здобути «бронзу». Замість Коломойця вийде Михайло Сергійчук, і заб’є гол. Мій прогноз — нічия з рахунком 1:1».

Види спорту:

Футбольні турніри: