Полтавський етап пройшов за переваги молодих

Ілля Михальчик — №55

Якщо у світі автогонок чемпіонат із супермото (своєрідне поєднання мотокросу і кільцевих шосейних гонок) відбувається на кращих трасах — там, де проходять етапи чемпіонатів «Формули-1», то у нашій країні чемпіонат із супермото проходить на кращих українських трасах, однією з яких є полтавська «Лтава».

У Полтаві відбувся перший етап чемпіонату країни із супермото, в якому взяли участь 28 гонщиків не лише з України, а й Росії. Полтавський етап став першим не лише цього сезону, а й першим в історії українського супермото взагалі. Крім того, полтавський етап, уже за його підсумками став по-справжньому унікальним. За великої конкуренції у ньому поміж досвідчених майстрів, перемоги у двох найпрестижніших класах, в яких змагаються справжні професіонали, а не аматори, вибороли юнаки! Але якщо у класі «Юніор» перемога 14-річного одесита Кирила Грачова стала навіть для нього самого несподіванкою, то перемога 16-річного киянина Іллі Михальчика у класі «Open» стала справжньою сенсацією. Адже юний кияни переміг навіть досвідчених майстрів спорту міжнародного класу, які представляють Україну на міжнародних змаганнях.

Супермото в Полтаве

Супермото у Полтаві

Але вся боротьба за звання чемпіона країни у різних класах супермото ще попереду. Переможці і призери визначаться за підсумками набраних очок на чотирьох цьогорічних етапах. Другий етап чемпіонату відбудеться у Києві (27-28 липня), третій — у Донецьку (17-18 серпня). четвертий — у Миколаєві (7-8 вересня).