Рятуємо становище: полтавська міськрада збирається виділили 2,5 мільйони гривень на ремонт освітлення стадіону «Ворскла»

Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського (dbl pujhb)

Місто допоможе клубу підготувати стадіон до групового етапу Ліги Європи

Сьогодні бюджетна комісія Полтавської міської ради винесла на наступну сесію рішення про зміни до міського бюджету на 2018 рік. Ці зміни передбачають, що місто виділить 2,5 мільйона гривень на заміну освітлення стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Днями «Ворскла» перемогла «Зорю» і завоювала бронзові медалі Української прем’єр-ліги, а разом з ними і пряму путівку до групового раунду Ліги Європи. Матчі такого рангу можна проводити лише на стадіонах четвертої категорії, а полтавський має лише другу. У зв’язку з цим з’явилася інформація, що клуб веде переговори про те, щоб проводити домашні матчі ЛЄ на «Арені-Львів». Проте президент «Ворскли» Роман Черняк публічно заявив, що клуб вирішить всі проблеми.

photo-2018-05-22-15-56-45.jpgРоман Черняк

— На сьогоднішній день у нас є домовленість з обласною адміністрацією, є домовленість з міською владою, чиєю власністю є даний стадіон, і є домовленість з інвесторами, ми розподілили все по поличках. Ми закриємо проблемні питання: це освітлення і турнікети, контроль продажу квитків. Питань не буде — я думаю, ми будемо віднесені до стадіонів четвертої категорії, на яких можна буде проводити євроматчі — розповів президент «Ворскли» каналу «Футбол 1».

Як бачимо, міськрада вже робить перший крок до подолання проблеми. Щоправда цього року місто вже встигло «відфутболити» футболістів. Йдеться про 600 тис. гривень, які міська рада виділила на проведення дитячих, студентських та інших змагань, а потім заблокувала ці кошти.

Варто відзначити, що ФК «Ворскла» став фігурантом резонансного корупційного скандалу в українському футболі, пов’язаного з договірними матчами. «Ворскла» опинилася серед клубів стосовно яких відкрили кримінальні провадження, і наразі важко передбачити, наскільки серйозними будуть наслідки.

Види спорту:

Футбольні турніри: