Чемпіонат Полтави: «Зоря» впевнено переграла «Леваду» (відео)

Матч претендентів на чемпіонство закінчився розносом

23 травня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч другого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між «Зорею» та «Левадою». Обидві команди претендують на чемпіонство, проте зустріч між принциповими суперниками і конкурентами закінчилася з перемогою з великим рахунком.

«Зоря» — «Левада» 3:0

«Зоря»: Шостак, Хрипко (Чумак, 46), Олефір, Швей, Нечипоренко (Рукавиця, 21), Медведєв (Бондаренко, 83), П. Ротань, Дяченко (Шарій, 71), Миць, Місяйло (Стрельченко, 89), Гуменюк.

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Левада»: Сухно (Чорний, 85), Клименко (Лубенець, 57), Пилиповець (Квачко, 89), Даценко, Печарський, Шевченко (Великодний, 89), Радченко, Куций, Доценко, Рябенко (Тупік, 57), Богданов (Сидоренко, 85).

Головний тренер: Андрій Коваленко.

Голи: Нечипоренко (4), П. Ротань (29), Дяченко (59).

«Зоря» забила вже на четвертій хвилині. Андрій Місяйло за повної інертності захисників вивів на ворота Дмитра Нечипоренка і той відкрив рахунок — 1:0.

«Левада» намагалася відігратися, але зі всіма атакувальними потугами команди Анрія Коваленка впорався Олег Шостак і захисники «зорі». Натомість сама «левада» пропустила вдруге. На 28-й хвилині «Зоря» заробила небезпечний штрафний поблизу штрафного майданчика суперника і Петро Ротань майстерним ударом подвоїв рахунок — 2:0

Вже у доданий арбітром до першого тайму час. Роман Рябенко впав у штрафному майданчику «Зорі» у боротьбі з захисником. Арбітр матчу Андрій Сидоренко не побачив в епізоді підстав для пенальті. Отож після першого тайму — 2:0 на користь «Зорі».

Друга половина зустрічі почалася з атак «Левади», але з усіма ударами, які летіли у площину феєрично впорався Олег Шостак. А його партнери тим часом забили втретє. Воротар «Левади» Ігор Сухно сам віддав м’яч Сергію Дяченку і той просто закинув його у ворота — 3:0. «Левада» просто «пливе».

Команда Андрія Коваленка намагалася забити бодай м’яч престижу, але не змогла. У підсумку перемога «Зорі» з великим рахунком.

Після матчу тренер ветеранів Юрій Мармач відзначив сильні сторони суперників та похвалив своїх підопічних.

Наставник «Левади» Андрій Коваленко, навпаки визнав, що його підопічні цей матч повністю провалили.

У першому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» розгромила «Аргус».