Повний календар Чемпіонату Полтави з футболу 2018

Повний календар Чемпіонату Полтави з футболу 2018

Розклад всіх матчів аматорської міської першості

Став відомий повний календар матчів Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів 2018. До вашої уваги розклад усіх матчів турніру:

Перше коло

1 тур

15 травня (вівторок)

  • «Легіон» — «Аматор» (18:00)

16 травня (середа)

  • «Атака-Автотранс» — «Бастіон» (17:00)
  • «Андріївка Сан Сіті» — «Аргус» (18:45)

17 травня (четвер)

  • «Зоря-Ворскла» — «Динамо» (17:00)
  • «Атлетик» — «Левада» (18:45)

2 тур

22 травня (вівторок)

  • «Легіон» — «Бастіон» (17:00)
  • «Аматор» — «Динамо» (18:45)

23 травня (середа)

  • «Атака-Автотранс» — «Аргус» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Левада» (18:45)

24 травня (четвер)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Атлетик» (17:30)

3 тур

29 травня (вівторок)

  • «Легіон» — «Динамо» (17:00)
  • «Бастіон» — «Аргус» (18:45)

30 травня (середа)

  • «Аматор» — «Левада» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — «Атлетик» (18:45)

31 травня (четвер)

  • «Зоря-Ворскла» — «Андріївка Сан Сіті» (17:30)

4 тур

5 червня (вівторок)

  • «Легіон» — «Аргус» (17:00)
  • «Динамо» — «Левада» (18:45)

6 червня (середа)

  • «Бастіон» — «Атлетик» (17:00)
  • «Аматор» — «Андріївка Сан Сіті» (18:45)

7 червня (четвер)

  • «Атака-Автотранс» — «Зоря-Ворскла» (17:30)

5 тур

12 червня (вівторок)

  • «Легіон» — «Левада» (17:00)
  • «Аргус» — «Атлетик» (19:00)

13 червня (середа)

  • «Динамо» — «Андріївка Сан Сіті» (17:00)
  • «Бастіон» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

14 червня (четвер)

  • «Аматор» — «Атака-Автотранс» (17:30)

6 тур

19 червня (вівторок)

  • «Легіон» — «Атлетик» (17:00)
  • «Аргус» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

20 червня (середа)

  • «Бастіон» — «Аматор» (17:00)
  • «Динамо» — «Атака-Автотранс» (19:00)

21 червня (четвер)

  • «Левада» — «Андріївка Сан Сіті» (17:30)

7 тур

26 червня (вівторок)

  • «Легіон» — «Андріївка Сан Сіті» (17:00)
  • «Атлетик» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

27 червня (середа)

  • «Левада» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Аргус» — «Аматор» (19:00)

29 червня (п’ятниця)

  • «Динамо» — «Бастіон» (17:30)

8 тур

3 липня (вівторок)

  • «Легіон» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Левада» — «Бастіон» (19:00)

4 липня (середа)

  • «Атлетик» — «Аматор» (17:00)
  • «Аргус» — «Динамо» (19:00)

5 липня (четвер)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Атака-Автотранс» (17:30)

9 тур

10 липня (вівторок)

  • «Легіон» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Аматор» (19:00)

11 липня (середа)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Бастіон» (17:00)
  • «Атлетик» — «Динамо» (19:00)

12 липня (четвер)

  • «Левада» — «Аргус» (17:30)

Друге коло

10 тур

17 липня (вівторок)

  • «Аргус» — «Левада» (17:00)
  • «Динамо» — «Атлетик» (19:00)

18 липня (середа)

  • «Бастіон» — «Андріївка Сан Сіті» (17:00)
  • «Аматор» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

19 липня (четвер)

  • «Атака-Автотранс» — «Легіон» (17:30)

11 тур

24 липня (вівторок)

  • «Динамо» — «Аргус» (17:00)
  • «Бастіон» — «Левада» (19:00)

25 липня (середа)

  • «Аматор» — «Атлетик» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — «Андріївка Сан Сіті» (19:00)

26 липня (четвер)

  • «Зоря-Ворскла» — «Легіон» (17:30)

12 тур

31 липня (вівторок)

  • «Бастіон» — «Динамо» (17:00)
  • «Аматор» — «Аргус» (19:00)

1 серпня (середа)

  • «Атака-Авторанс» — «Левада» (17:00)
  • «Зоря-Ворскла» — «Атлетик» (19:00)

2 серпня (четвер)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Легіон» (17:30)

13 тур

7 серпня (вівторок)

  • «Аматор» — «Бастіон» (17:00)
  • «Атака-Автотранс» — «Динамо» (19:00)

8 серпня (середа)

  • «Зоря-Ворскла» — «Аргус» (17:00)
  • «Андріївка Сан Сіті» — «Левада» (19:00)

9 серпня (четвер)

  • «Атлетик» — «Легіон» (17:30)

14 тур

14 серпня (вівторок)

  • «Атака-Автотранс» — «Аматор» (17:00)
  • «Зоря» — «Бастіон» (19:00)

15 серпня (середа)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Динамо» (17:00)
  • «Атлетик» — «Аргус» (19:00)

16 серпня (четвер)

  • «Левада» — «Легіон» (17:30)

15 тур

21 серпня (вівторок)

  • «Зоря-Ворскла» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Андріївка Сан Сіті» — «Аматор» (19:00)

22 серпня (середа)

  • «Атлетик» — «Бастіон» (17:00)
  • «Левада» — «Динамо» (19:00)

23 серпня (четвер)

  • «Аргус» — «Легіон» (17:30)

16 тур

28 серпня (вівторок)

  • «Андріївка Сан Сіті» — «Зоря-Ворскла» (17:00)
  • «Атлетик» — «Атака-Автотранс» (19:00)

29 серпня (середа)

  • «Левада» — «Аматор» (17:00)
  • «Аргус» — «Бастіон» (19:00)

30 серпня (четвер)

  • «Динамо» — «Легіон» (17:30)

17 тур

4 вересня (вівторок)

  • «Атлетик» — «Андріївка Сан сіті» (17:00)
  • «Левада» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

5 вересня (середа)

  • «Аргус» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Динамо» — «Аматор» (19:00)

6 вересня (четвер)

  • «Бастіон» — «Легіон» (17:30)

18 тур

11 вересня (вівторок)

  • «Левада» — «Атлетик» (18:00)

12 вересня (середа)

  • «Аргус» — «Андріївка Сан Сіті» (17:00)
  • «Динамо» — «Зоря-Ворскла» (19:00)

13 вересня (четвер)

  • «Бастіон» — «Атака-Автотранс» (17:00)
  • «Аматор» — «Легіон» (19:00)

Всі матчі відбудуться на полтавському стадіоні «Динамо». Вхід для вболівальників вільний.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»