Palazzo, «Явір» та готелі Полтавської облради підозрюють у незаконній трансляції каналів «Футбол 1» та «Футбол 2»

Через можливу відсутність ліцензійного договору закладами займається поліція

Ряд полтавських готелів підозрюють у незаконній трансляції каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». Кіберполіція встановила, що ряд готельно-ресторанних комплексів Полтави, починаючи з 2017-го року незаконно транслює відвідувачам контент вищезгаданих каналів. Йдеться про такі заклади:

  • «Явір» (ПБФ «Торгсервіс»), за адресою м. Полтава, вул. Матросова, 4.
  • «Premier Hotel Palazzo» (ПП «Кампус Плюс), за адресою м. Полтава, вул. Гоголя, 33.
  • «Україна-Люкс» (КП «Обєднане готельне господарство»), за адресою м. Полтава, вул. Яценко, 8а.
  • «Україна» (КП «Обєднане готельне господарство»), за адресою м. Полтава, вул. Соборності, 41а.

Варто відзначити, що готелі «Україна» та «Україна-Люкс» підпорядковуються Полтавській обласній раді.

Заклади не мають необхідного ліцензійного договору з ТОВ ТРК «Україна». Наразі поліція перевіряє наявність таких договорів з ТОВ «Воля-Кабель», яке надає комунікаційні послуги, в які входить і трансляція каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». Днями Октябрський районний суд Полтави на підставі статей ухвалив щоб ТОВ «Воля-кабель» протягом місяця надала слідству завірені копії документів про оплату комунікаційних послуг вищезазначеними готельними комплексами. Дана внесена в Єдиний реєстр судових рішень. Проти власників готелів відкрито кримінальне провадження за ч. 1 статті 176 Кримінального кодексу України «Порушення авторського права і суміжних прав. Якщо виявиться, що готелі не платили за право транслювати контент каналів «Футбол 1» і «Футбол 2», власникам закладів загрожують штрафи від 3 400 до 17 000 гривень, до 2-х років виправних робіт, або ж до 2-х років тюрми. Зазначимо, що вартість трансляції телеканалів «Футбол» для 20 додаткових экранів у Полтаві складає близько 4800 гривень/місяць.

Нагадаємо, що у 2017-му році судили пирятинця, який вдома виготовив необхідне обладнання і два місяці незаконно транслював канали «Футбол 1» та «Футбол 2». Чоловіка засудили на рік позбавлення волі, але через те, що підсудний має неповнолітнього сина звільнили від покарання згідно з законом «Про амністію у 2016-му».

UPD. До нас звернулася директор готелю «Palazzo» Олена Шуліка. Вона розповіла, що про кримінальне провадження дізналася із нашої статті, поліція її про це не повідомляла. Також вона сказала, що ресторан має договір з компанією ТОВ «Воля-Кабель» на трансляцію каналів «Футбол 1» та «Футбол 2». В підтвердження вона прислала копію договору [12]. Згідно з його умовами готель придбав публічний пакет «Футбол HD» 1. Місця трансляції каналів наступні: приміщення бару, ресторану, залах, східцевих клітинах та коридорах готелю, мотелю, бази відпочинку, які не використовуються як частина окремого номеру (кімнати). Кількість екранів для трансляції — 3. Олена Шуліка підкреслила, що вищезазначені телеканали в номерах готелю не транслюються.

Види спорту:

Футбольні турніри: