Чемпіонат Полтави: «Левада» допомогла «Аматору» порушити регламент і переграла його (відео)

ФК «Аматор»

Команда Андрія Коваленка завдала суперникам розгрому

30 травня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч третього туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Між собою зійшлися команди «Аматор» і «Левада». «Аматор» не зібрався на гру в повному обсязі, але «Левада» пішла назустріч суперникам і делегувала до «Аматора» трьох своїх футболістів. Так команди порушили регламент чемпіонату, але «Аматору», очевидно, не варто боятися технічної поразки 0:5, адже команда Андрія Нерозі програла з ще більшим рахунком.

«Аматор» — «Левада» 0:6

«Аматор»: Чорний, Харченко, Зайцев, Нерозя, Великодний, Войтенко, Кучеров, Гончаров, Кущ, Моторний, Сидоренко.

Головний тренер: Андрій Нерозя.

«Левада»: Сухно, Пилиповець, Куций, Богданов (Григор’єв, 46), Макорін, Шевченко, Клименко (Філонич, 60), Мисюра, Даценко (Лубенець, 46), Рябенко (Квачко, 71), Жуль.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

Голи: Мисюра (4), Клименко (17), Пилиповець (22, 82), Рябенко (60), Шевченко (90).

«Аматор» ще до стартового свистка виглядав приречено. «Левада» забила вже на четвертій хвилині. Сергій Мисюра прийняв м’яч у штрафному майданчику «Аматора» і майстерно перекинув голкіпера — 0:1.

На 17-й хвилині Павло Клименко замкнув простріл партнера з лівого флангу. Йому ніхто не заважав, тож Павло спокійно подвоїв перевагу своєї команди — 0:2.

На 22-й хвилині «Левада» розіграла штрафний удар, Олександр Пилиповець замкнув передачу партнера і зробив рахунок ще більшим — 0:3. Знову атакувальним футболістам «Левади» ніхто не заважав. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі «Аматор» мав кілька напівмоментів, але в цілому, номінальні господарі продовжили гольову зливу. На 60-й хвилині Роман Рябенко забив четвертий гол — 0:4. Воротар навіть не сіпався.

На 82-й хвилині чергова атака «Левади» закінчилася тим, що Олександр Пилиповець забив м’яч у порожні ворота і оформив дубль — 0:5.

Наостанок після розіграшу кутового гол забив Валентин Шевченко, який і встановив остаточний рахунок — 0:6.

Після гри тренер «Левади» Андрій Коваленко сказав, що задоволений своїми футболістами, але говорити про прогрес «Левади» в порівнянні з минулим матчем говорити зарано через клас суперника.

Тренер «Аматора» Андрій Нерозі теж похвалив «Леваду» і визнав, що його команда сьогодні була слабшою.

Тепер цікаво, поспостерігати за реакцією Федерації футболу Полтави. З одного боку — «Аматор» грубо порушив регламент, випустивши на поле гравців заграних за іншу команду. За ідентичне порушення «Бастіону» присудили технічну поразку. З іншого — команда Андрія Нерозі і так програла цей матч, ще з більшим рахунком.

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» розгромила «Атлетик».

1 «Атака-Автотранс» 3 3 0 0 15-2 9
2 «Левада» 3 2 0 1 10-4 6
3 «Легіон» 3 2 0 1 10-6 6
4 «Зоря-Ворскла» 2 2 0 0 6-1 6
5 «Андріївка Сан Сіті» 2 2 0 0 6-2 6
6 «Аргус» 3 1 0 2 6-9 3
7 «Динамо» 3 1 0 2 6-11 3
8 «Бастіон» 3 1 0 2 2-10 3