Чемпіонат Полтавської області з футболу: анонс матчів сьомого туру

Чемпіонат Полтавської області з футболу: анонс матчів сьомого туру

Розклад чергових поєдинків обласної першості

9-10 червня відбудуться матчі сьомого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. У цьому турі відбудуться такі поєдинки:

Група А

9 червня (субота)

  • ФК «Карлівка» (Карлівка) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)
  • «Маяк» (Котельва) — «Легіон» (Полтава)
  • «Зіньків-1604» (Зіньків) — «Рокита» (Рокита)
  • «Чутове» (Чутове) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки)
  • «Аргус» (Голобородьківське) — ФК «Динамо» (Решетилівка)

10 червня (неділя)

  • «Колос» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка)
  • «Стандарт» (Нові Санжари) — «Диканька» (Диканька)
  • «Псел» (Гадяч) — «Козельщина» (Козельщина)
Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 6 6 0 0 24-2 18
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 6 6 0 0 23-7 18
3 «Легіон» (Полтава) 6 5 1 0 22-8 16
4 «Зіньків-1604» 6 5 1 0 14-6 16
5 «Карлівка» 6 4 0 2 15-6 12
6 «Кобеляки» 6 4 0 2 13-11 12
7 «Чутове» 6 3 0 3 11-9 9
8 «Аргус» (Голобородьківське) 6 3 0 3 11-13 9
9 «Диканька» 6 2 0 4 11-19 6
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 6 2 0 4 7-16 6
11 СК «Машівка» 6 2 0 4 11-21 6
12 «Козельщина» 6 1 1 4 9-19 4
13 «Колос» (Кобеляки) 6 1 0 5 8-11 3
14 «Маяк» (Котельва) 6 1 0 5 9-15 3
15 «Динамо» (Решетилівка) 6 1 0 5 8-19 3
16 «Псел» (Гадяч) 6 0 1 5 4-18 1

Група Б

9 червня (субота)

  • «Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка)
  • «Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці)
  • «Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи)
  • «Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка)
  • «Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки)

10 червня (неділя)

  • «Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка)
  • «Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 6 6 0 0 29-3 18
2 «Колос» (Лазірки) 6 5 1 0 21-5 16
3 «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 6 4 1 1 15-6 13
5 «Інваспорт» (Полтава) 5 4 1 0 8-2 13
6 «Великі Кринки» 5 4 0 1 13-4 12
7 «Дружба» (Очеретувате) 5 3 0 2 4-5 9
8 «Семенівка» 6 2 1 3 7-9 7
9 «Пирятин» 6 2 1 3 6-12 7
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 8-10 5
11 «Харчовик» (Заводське) 6 1 1 4 6-19 4
12 «Зоря» (Староаврамівка) 5 1 0 4 2-8 3
13 «Чорнухи» 5 0 0 5 2-15 0
14 «Авангард» (Яреськи) 6 0 0 6 2-15 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 6 0 0 6 1-20 0

Всі матчі почнуться о 17:00. Юнацькі команди починатимуть о 15:00. Матч «Інваспорт» — «Локомотив» (Гребінка) відбудеться у Копилах на полі заміської бази ФК «Полтава».

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»