Чемпіонат Полтавської області: результати сьомого туру

Чемпіонат Полтавської області: результати сьомого туру

Підсумки чергових матчів обласної першості

9-10 червня відбулися матчі сьомого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. До вашої уваги результати цих поєдинків.

Група А

ФК «Карлівка» (Карлівка) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:0
(юнаки 5:1)

«Маяк» (Котельва) — «Легіон» (Полтава) 2:1
(юнаки 1:2)

«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Рокита» (Рокита) 0:6
(юнаки +:-)

«Чутове» (Чутове) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:2
(юнаки 4:1)

«Аргус» (Голобородьківське) — ФК «Динамо» (Решетилівка) 3:2
(юнаки 1:4)

«Колос» (Кобеляки) — «Машівка» (Машівка) 1:1
(юнаки 1:1)

«Стандарт» (Нові Санжари) — «Диканька» (Диканька) 0:0
(юнаки 2:0)

«Псел» (Гадяч) — «Козельщина» (Козельщина) 3:2
(юнаки 7:0)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 7 7 0 0 30-2 21
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 7 6 0 1 23-8 18
3 «Легіон» (Полтава) 7 5 1 1 23-10 16
4 «Зіньків-1604» 7 5 1 1 14-12 16
5 «Карлівка» 7 5 0 2 16-6 15
6 «Кобеляки» 7 5 0 2 15-12 15
7 «Аргус» (Голобородьківське) 7 4 0 3 14-14 12
8 «Чутове» 7 3 0 4 12-11 9
9 «Диканька» 7 2 1 4 11-19 7
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 7 2 1 4 7-16 7
11 СК «Машівка» 7 2 1 4 12-22 7
12 «Маяк» (Котельва) 7 2 0 5 11-16 6
13 «Козельщина» 7 1 1 5 11-22 4
14 «Псел» (Гадяч) 7 1 1 5 7-20 4
15 «Колос» (Кобеляки) 7 1 1 5 9-12 4
16 «Динамо» (Решетилівка) 7 1 0 6 9-22 3

Група Б

«Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка) 2:0
(юнаки 3:1)

«Колос» (Великі Сорочинці) — «Олімпія» (Савинці) 1:2
(юнаки 0:4)

«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Авангард» (Яреськи) 5:2
(юнаки 0:2)

«Пирятин» (Пирятин) — «Зоря» (Староаврамівка) 4:1
(юнаки +:-)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Колос» (Лазірки) 0:4
(юнаки 3:0)

«Чорнухи» (Чорнухи) — «Семенівка» (Семенівка) 0:2
(юнаки 5:1)

«Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 1:0
(юнаки 2:2)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 7 7 0 0 31-4 21
2 «Колос» (Лазірки) 7 6 1 0 25-5 19
3 «Інваспорт» (Полтава) 6 5 1 0 10-2 16
4 «Великі Кринки» 6 5 0 1 18-6 15
5 «Лубни» 6 4 2 0 15-6 14
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 4 1 2 16-8 13
7 «Семенівка» 7 3 1 3 9-9 10
8 «Пирятин» 7 3 1 3 10-13 10
9 «Дружба» (Очеретувате) 6 3 0 3 4-6 9
10 «Харчовик» (Заводське) 7 2 1 4 7-19 7
11 «Нафтохімік» (Кременчук) 6 1 2 3 8-14 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 6 1 0 5 3-12 3
13 «Чорнухи» 6 0 0 6 2-17 0
14 «Авангард» (Яреськи) 7 0 0 7 4-20 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 7 0 0 7 1-22 0

Турнірні таблиці юнацької першості:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Легіон» (Полтава) 7 6 0 1 17-8 18
2 «Колос» (Кобеляки) 7 5 2 0 17-3 17
3 «Козельщина» 7 4 1 2 11-12 13
4 «Маяк» (Котельва) 7 5 0 2 19-9 15
5 «Чутове» 7 5 0 2 17-9 15
6 «Фламінго» (Горішні Плавні) 7 4 1 2 14-8 13
7 «Рокита» 7 4 0 3 18-11 12
8 «Стандарт» (Нові Сажари) 7 4 0 3 13-11 12
9 «Карлівка» 7 4 0 3 14-16 12
10 «Псел» (Гадяч) 7 3 0 4 15-8 9
11 «Машівка» 7 2 2 3 8-9 8
12 «Динамо» (Решетилівка) 7 2 1 4 9-16 7
13 «Кобеляки» 7 2 0 5 8-19 6
14 «Диканька» 7 1 1 5 7-18 4
15 «Зіньків-1604» 7 1 0 6 6-14 3
16 «Аргус» (Голобородьківське) 7 0 0 7 3-25 0

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 7 6 1 0 26-4 19
2 «Інваспорт» 6 5 0 1 16-2 15
3 ФК «Чорнухи» 6 5 0 1 19-10 15
4 «Дружба» (Очеретувате) 6 4 1 1 16-11 13
5 «Олімпія» (Савинці) 7 4 2 1 14-3 14
6 «Харчовик» (Заводське) 7 3 2 2 15-9 11
7 ФК «Лубни» 6 3 1 2 11-8 10
8 «Локомотив» (Гребінка) 7 2 2 3 7-11 8
9 «Семенівка» 7 1 3 3 5-21 6
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 6 2 2 2 10-8 8
11 «Колос» (Лазірки) 7 1 2 4 12-20 5
12 «Зоря» (Староаврамівка) 6 1 2 3 2-11 5
13 "Колос«(Великі Сорочинці) 7 1 0 6 4-16 3
14 «Авангард» (Яреськи) 7 1 1 5 6-13 4
15 «Великі Кринки» 6 0 1 5 0-15 1

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»