Полтавка Марія Дьяченко завоювала чотири «золота» на Чемпіонаті України з плавання

Марія Дьяченко

Всього в активі полтавських спортсменів шість нагород

Днями у Харкові закінчився Чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і в активі наших земляків шість медалей різного ґатунку. П’ять з цих медалей завоювала полтавка Марія Дьяченко. Чотири з п’яти нагород — золоті.

Марія стала кращою на дистанціях: 100 м вільним стилем (час 1:02,74 хв), 100 м на спині (час 1:10,12 хв), 100 м батерфляєм (час 1:06,33 хв) та 200 м комплексного плавання (час 2:30,33 хв). Також вона посіла друге місце на дистанції 50 м вільним стилем (час 28,74 с). До змагань Марію готувала тренер Зоя Мороз.

Третє місце на дистанції 200 м на спині здобув полтавець Юрій Суліма. Він фінішував з часом 2:22,53 хв. До змагань Юрія готували тренери Олександр Скляр та Ірина Кукальова.