Чемпіонат Полтави: «Андріївка Сан Сіті» перемогла «Динамо» (відео)

Підопічні Олексія Бортніка гідно опиралися, але програли

12 червня відбувся матч п’ятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між командами «Динамо» і «Андріївка Сан Сіті». Сонячні були фаворитами поєдинку і дійсно перемогли, хоча ця перемога далася їм нелегко.

«Динамо» — «Андріївка Сан Сіті» 1:2

«Динамо»: Васецький, Литвиненко, Бондаренко, Сіренко, Бабець, Корсцн, Снітько, Алексеєв, Перерва, Грубий, Жидко.

Головний тренер: Олексій Бортник.

«Андріївка Сан Сіті»: Караван, Рудченко, Підлісний, Мороз, Давидко, Корнієнко (Соболєв, 51), Мокросноп, Червонцев, Думбуя (Мірошниченко, 51), Анточ (Близнюк, 56), Марков.

Головний тренер: Максим Плужник.

Голи: Перева (35) — Думбуя (8), Соболєв (76).

Вже на восьмій хвилині футболісти «Сан Сіті» забили. Олег Червонцев вивів на ворота Абдулу Думбуя і той одним дотиком переграв голкіпера Богдана Васецького — 0:1.

Сонячні продовжили натиск на ворота Васецького, і здавалося, розлучена після недавньої технічної поразки буде розгром. Проте «Динамо» зуміло втримати натиск і навіть зрівняти рахунок. На 35-й хвилині «Динамо» вдалася контратака. Артем Бабець прострелив з лівого флангу, і Андрій Перерва розстріляв Каравана — 1:1. За такого рахунку команди пішли на перерву.

У другому таймі команди продовжили боротьбу. Перевагу мали сонячні, і зрештою це призвело до голу. На 76-й хвилині Денис Соболєв обігрався з партнером і майстерно поклав м’яч до воріт Вацецького — 1:2.

«Сан Сіті» був близький до третього голу, але блискуча гра Богдана Васецького цього не дозволила. У підсумку маємо нелегку перемогу «Сан Сіті». У першому матчі ігрового дня «Левада» з таким же рахунком переграла «Легіон».

1 «Левада» 5 4 0 1 16-6 12
2 «Андріївка Сан Сіті» 5 4 0 1 11-10 12
3 «Атака-Автотранс» 4 3 0 1 16-3 9
4 «Легіон» 5 3 0 2 16-8 9
5 «Зоря-Ворскла» 4 3 0 1 10-5 9
6 «Бастіон» 4 2 0 2 7-10 6
7 «Аматор» 4 1 0 3 9-12 3
8 «Динамо» 5 1 0 4 8-17 3