Олег Лисак: «На оновлення стадіону плануємо витратити 13-15 млн. гривень»

Олег Лисак

Перший коментар віце-президента ФК «Ворскла» після виходу команди з відспустки

16 червня «Ворскла» вийшла з відпустки і зібралася на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського. Крім команди та тренерського штабу зібралися і керівники клубу. Після наради з футболістами до представників ЗМІ вийшов віце-президент клубу Олег Лисак. Він розповів про те, як реконструюватимуть стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського до матчів Ліги Європи, а також поділився думками стосовно майбутнього підсилення.

Про стадіон

«Сьогодні у нас стадіон другої категорії. Це означає, що наразі ми не маємо права примати матчі Ліги Європи. Найбільші інвестиційні витрати підуть на освітлення і турнікетну систему».

«Однозначно треба міняти систему освітлення. У нас є підтримка обласної і міської влади. Наразі ми вивчаємо проекти, які нам запропонували, їх вже 5-6. Всі ці питання ми обговоримо в кабінетах і вирішимо як організувати все так, щоб на умовах співфінансування привести стадіон в потрібний стан і приймати матчі Ліги Європи».

«Ми маємо привести в порядок всі підтрибунні приміщення. Буде перепланування з місцями для журналістів і фотографів. Я сподіваюся, що нам вдасться переконати представників УЄФА, які прибудуть до Полтави у 20-х числах липня, що ми здатні примати ЛЄ».

«За нашими розрахунками освітлення обійдеться у 200-300 тис. євро, турнікетна система — близько 100 тис євро. Стосовно ремонтних робіт, думаю, що ми вкладемося в 1 — 1,5 млн євро. Загалом же ми плануємо вкласти в інфраструктуру стадіону — 13-15 млн. гривень».

Про можливе підсилення

«Ми налаштовані запланувати нові контракти тим, в кого закінчуються чинні угоди на ринкових угодах. На сьогодні є кілька позицій, які ми маємо підсилити. Ми хотіли б підсилитися і якісно, і недорого. Наскільки це вийде, ми зможемо оцінити вже до 20 липня. Двох-трьох футболістів ми сподіваємося підписати найближчого місяця».

«Так, ми посіли третє місце. Так, це додаткові доходи. Але ми маємо навчитися продавати футболістів, і виходити на самоокупність. Це завдання не лише моє, як керівника, а й тренерського штабу. Адже біз чіткої взаємодії, нічого не вийде».

Види спорту:

Футбольні турніри: