Чемпіонат Полтави: «Андріївка Сан Сіті» перемогла «Леваду» (відео)

Владислав Рудченко святкує забитий гол

Тричі забивши у першому таймі, сонячні втримали результат

21 червня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч шостого туру Чемпіонату Полтави між командами «Левада» та «Андріївка Сан Сіті». Між собою зійшлися претенденти на чемпіонство, тож вболівальники побачили боротьбу двох справді сильних суперників. Переможцями з цього поєдинку вийшли підопічні Максима Плужника.

«Левада» — «Андріївка Сан Сіті» 1:3

«Левада»: Сухно, Голованьов, Куций (Богданов, 76), Макорін, Радченко, Колесников, Клименко (Сидоренко, 87), Сидорук (Печарський, 46), Хорольський, Каричук (Азаров, 46), Жуль (Рябенко, 58).

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Андріївка Сан Сіті»: Сидоренко, Рудченко, Підлісний, Ільчиш, Демчук, Думбуя(Мірошниченко, 90+1), Червонцев (Близнюк, 75), Ярош (Заяць, 60), Марков (Мокросноп, 46), Марченко (Скиба, 78), Бараннік.

Головний тренер: Максим Плужник.

Голи: Рябенко (86) — Марченко (13), Бараннік (27), Рудченко (40).

Вже на сьомій хвилині м’яч влучив у поперечку воріт «Сан Сіті». Віталій Каричук пробив з-за меж штрафного майданчика і влучив у каркас. «Сонячні» відповіли голом. На 13-й хвилині Костянтин Марченко, обігравшись з Олегом Баранніком забив у ворота Сухна — 0:1.

На 27-й хвилині знову спрацювала зв’язка Марченко — Бараннік. Тепер Костянтин вже виступив у ролі асистента, а Олег забив м’яч у ворота — 0:2.

Команди продовжували атакувати з перемінним успіхом, але з реалізацією було краще у «Сан Сіті». На 40-й хвилині підопічні Максима Плужника отримали право на штрафний. Захисник Владислав Рудченко прибіг до воріт суперника і вдало замкнув подачу — 0:3.

У другому таймі «Левада кинулася виправляти ситуацію. Команда Андрія Коваленка не реалізувала кілька вбивчих моментів і лише на 86-й хвилині зуміла відіграти один м’яч. Роман Рябенко влучним ударом завершив масовану атаку «Левади» — 1:3.

Після матчу головний тренер «Левади» Андрій Коваленко пояснив чому його команда грала в ослабленому складі і прокоментував результат.

Максим Плужник від коментарів відмовився.

1 «Андріївка Сан Сіті» 6 5 0 1 14-11 15
2 «Атака-Автотранс» 5 4 0 1 20-4 12
3 «Легіон» 6 4 0 2 20-8 12
4 «Левада» 6 4 0 2 17-9 12
5 «Зоря-Ворскла» 5 4 0 1 12-6 12
6 «Бастіон» 6 3 0 3 18-12 9
7 «Динамо» 5 1 0 4 8-17 3
8 «Аргус» 4 1 0 3 6-14 3