Пригода у Савинцях: футбол, погрози і поліція

Представники лазірківського «Колоса» на матчі з «Олімпією»

Спробували розібратися, що трапилося на футбольному матчі «Олімпія» — «Колос» (Лазірки)

23 червня у Савинцях Миргородського району місцева «Олімпія» в рамках дев’ятого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу приймала «Колос» з Лазірок. Це матч претендентів на чемпіонство, тому до нього була прикута особлива увага. Але після гри всі запам’ятали не футбол, а начебто постріли з вогнепальної зброї і погрози на адресу арбітра. Ми поспілкувалися з багатьма учасниками та очевидцями історії. Деякі з них не захотіли себе називати, тому вони будуть просто джерелами.

Як проходив матч

«Олімпія» на п’ятій хвилині забила єдиний гол у матчі і відкрила рахунок. Всередині першого тайму біля поля з’явилася група людей, яких очевидці ідентифікували як керівництво «Колоса». За словами наших джерел, ці люди до кінця першого тайму кричали на суддів і погрожували розправою головному арбітру матчу Віктору Чернишову з Кременчука. Сам арбітр відмовився від коментарів, аргументуючи це страхом за власну безпеку. Проте інші наші джерела змогли описати цю групу людей і опис повністю збігається з людьми на фото з цього матчу, опублікованою на сторінці «Колоса» в Instagram.

shot-.jpg

Коли закінчився перший тайм, ці люди пішли до своїх машин і за межами стадіону з тієї сторони де вони знаходилися пролунали хлопки, які вболівальники ідентифікували як постріли. До хуліганів підійшли поліцейські. Поки правоохоронці спілкувалися з цими людьми, інспектор матчу Олександр Кострицький наказав не випускати команди на поле. Через це затримався перший тайм. Коли конфлікт вдалося владнати, матч продовжився. Гра так і закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Олімпії». Бригада арбітрів їхала з Савинців у супроводі поліції.

Що говорить поліція

Поліцейські зафіксували цей випадок. За попередньою інформацією «постріли» начебто були вибухами звичайних петард. Ось що нам розповів працівник прес-служби обласної поліції Роман Гришин:

«За попередніми даними, під час матчу невідомі почали здійснювати підрив петард. Ця подія внесена до єдиного обліку заяв і поліція з’ясовує обставини і осіб, які підривали петарди. Про жодні погрози на адресу арбітрів чи когось іншого повідомлень не було. Надалі порушень публічного порядку не було допущено».

Інспектор матчу теж відмовився від коментарів, але повідомив, що доповів про інцидент у «Федерацію футболу Полтавщини». Далі цей матч розглядатиме КДК.

Види спорту:

Футбольні турніри: