Чемпіонат Полтави: «Легіон» впевнено переграв «Атаку-Автотранс» (відео)

Команда Олега Калюжного забила двічі, а не забила ще більше

10 липня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч дев’ятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між командами «Легіон» та «Атака-Автотранс». І знову між собою зійшлися претенденти на звання чемпіона, тож цю гру разом з матчем «Бастіон» — «Андріївка Сан Сіті» можна назвати центральним в турі. Цього разу переможцем з дуелі вийшов «Легіон», при тому вийшов доволі впевнено.

«Легіон» — «Атака-Автотранс» 2:0

«Легіон»: Міняйло, Попов, Бірюк, Колесниченко (Барзій, 67), Алексеєнко (Ягодовський, 73), Гринь (Шевченко, 78), Нечипоренко (Гребенюк, 65), Жарий (Ребенок, 57), Потапенко, Рудик (Краснопьоров, 65), Човдаров (Передерій, 79).

Головний тренер: Олег Калюжний.

«Атака-Автотранс»: Педько, Причина, Черняк, Куницький, Поліянчук, Оленич, Тарчуков, Боровков (Дудка, 65), Щекальов, Шейко, Прядко.

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

Голи: Рудик (39), Краснопьоров (66).

Номінальні господарі насіли на ворота суперників з перших хвилин. За вісім хвилин підопічні Олега Калюжного тричі пробивали по воротах, а на дев’ятій ледве не забили. Захисники «Атаки» провалилися і В’ячеслав Потапенко впритул розстрілював воротаря. На щасті «Атаки» Микола Педько цей удар парирував. Голкіпера взагалі можна назвати героєм «Атаки». У першому таймі Микола Педько неодноразово виручав партнерів, демонструючи блискучу реакцію. А команди Валентина Горбаньова ж у першому таймі було рівно два моменти. На 25-й хвилині з-за меж штрафного майданчика пробивав Олександр Оленич. Цей удар відбив Андрій Міняйло. На 39-й хвилині після верхової подачі партнера головою в падінні пробивав Михайло Прядко. Удар вийшов гарним, але невлучним.

«Легіон» відповів голом. Володимир Попов вивів на ударну позицію Олександра Рудика і останній подякував партнеру влучним ударом — 1:0. З тим і пішли на перерву.

У другому таймі «Легіон» продовжував володіти м’ячем та ініціативою. Олег Калюжний почав робити заміни, і освіжати гру. У розпорядженні «Атаки» була лише одна заміна. Команда Валентина Горбаньова зуміла забити свій гол, але, як виявилося, з офсайду.

«Легіон» забив свій гол і у другому таймі, і якраз завдяки заміні. Олег Краснопьоров вийшов на поле на 65-й хвилині і менше ніж за хвилину забив. Колишній ворсклянин перехопив неточну передачу захисника «Атаки», прицілився, і класним ударом подвоїв рахунок — 2:0.

Таким чином маємо впевнену перемогу «Легіона». Самі переможці від коментарів утримались. Тренер «Атаки-Автотранс» Валентин Горбаньов віддав належне суперникам і визнав, що суперник більше володів м’ячем і переміг заслужено.

У другому матчі ігрового дня «Зоря-Ворскла» розгромила «Аматор».