Чемпіонат Полтави: «Атлетик» розгромив «Динамо» (відео)

Дуель аутсайдерів закінчилася першою перемогою атлетів

10 липня на Полтавському стадіоні «Динамо» однойменна команда, в рамках дев’ятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів, зіграла з «Атлетиком». Між собою зійшлися аутсайдери змагань. В активі «Динамо» вже була одна перемога, в активі «атлетика» не було жодної. Тепер же це змінилося, і атлети одразу ж покинули останню сходинку турнірної таблиці.

«Атлетик» — «Динамо» 4:0

«Атлетик»: Елбакідзе, Сорокотя, Науменко, Коломієць, Мудрий (Пазинич, 65), Денисенко, Безсонов, Чеберко, Кувеньов, Лубенецький, Прилуков.

Головний тренер: Олексій Луценко.

«Динамо»: Васецький, Литвиненко, Бондаренко (Гришин, 57), Сіренко, Корсун, Снітько (Онищенко, 62), Коцюбий, Алексеєв, Корольов, Павленко, Перерва.

Головний тренер: Олексій Бортник.

Голи: Чеберко (25 пен., 59), Кувеньов (29), Коломієць (51).

До середини першого тайму «Атлетик» встиг двічі пробити по воротах. Втім відкрити рахунок номінальним господарям допомогло пенальті. Олександр Коломієць прорвався до штрафного майданчика крізь захисників і там його недозволеним прийомом зупинив Ігор Литвиненко. Арбітр зустрічі Андрій Сидоренко вказав на «точку» і Олексій Чеберко влучним ударом відкрив рахунок — 1:0.

На 29-й хвилині «Атлетик» забив знову. Віталій Кувеньов відібрав м’яч на своїй половині поля, запустив по правому флангу Євгена Сорокотю, а потім прибіг до штрафного майданчика і замкнув його подачу — 2:0. З тим команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі динамівці не встигли отямитися, як «Атлетик» забив ще двічі. На 51-й хвилині захисники «динамо» дозволили суперникам перетворити у гол аут біля своїх воріт. Відзначився Олександр Коломієць — 3:0.

На 59-й хвилині Олексій Чеберко підстеріг відскок після удару-прострілу партнера і добив м’яч у ворота — 4:0. Це розгром.

«Динамо» змогло забити лише з офсайду. Це сталося на 73-й хвилині. «Атлетик» же за десять хвилини до кінця матчу ледь не забив п’ятий. М’яч після удару Дениса Пазинича стукнувся об стійку і відскочив до рук воротаря.

Таким чином маємо першу перемогу «Атлетика». Тепер ці команди помінялися місцями у турнірній таблиці. У першому матчі ігрового дня «Бастіон» мінімально переграв «Андріївку Сан Сіті».

1 «Бастіон» 8 6 0 2 27-7 18
2 «Легіон» 8 6 0 2 27-11 18
3 «Зоря-Ворскла» 8 6 0 2 22-11 18
4 «Атака-Автотранс» 7 5 0 2 20-10 15
5 «Левада» 8 4 0 4 17-14 12
6 «Андріївка Сан Сіті» 8 4 0 4 15-21 12
7 «Аматор» 7 2 0 5 17-36 6
8 «Атлетик» 8 1 0 7 13-28 3