Чемпіонат Полтавщини: результати матчів 12-го туру

Чемпіонат Полтавщини: результати матчів 12-го туру

Підсумки чергових поєдинків в обласній першості

Днями відбулися матчі 12-го туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Цей тур приніс такі результати:

Група А

«Чутове» (Чутове) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:2
(юнаки 0:0)

ФК «Кобеляки» (Кобеляки) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:1
(юнаки 10:0)

«Машівка» (Машівка) — «Зіньків-1604» (Зіньків) 1:1
(юнаки 5:2)

ФК «Карлівка» (Карлівка) — «Маяк» (Котельва) 6:0
(юнаки 1:5)

«Легіон» (Полтава) — «Рокита» (Рокита) 0:1
(юнаки 2:1)

«Козельщина» — «Динамо» (Решетилівка) 0:2
(юнаки 1:2)

«Псел» (Гадяч) — «Диканька» 1:3
(юнаки 3:1)

«Колос» (Кобеляки) — «Стандарт» (Нові Санжари) 0:0
(юнаки 2:0)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 12 12 0 0 45-2 36
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 12 10 1 1 46-14 31
3 «Легіон» (Полтава) 12 9 1 2 46-15 28
4 «Карлівка» 12 9 0 3 38-12 27
5 «Аргус» (Голобородьківське) 12 7 0 5 27-23 21
6 «Кобеляки» 12 7 0 5 20-24 21
7 «Зіньків-1604» 12 6 3 3 19-23 21
8 «Чутове» 12 5 1 6 23-25 16
9 «Диканька» 12 5 1 6 17-25 16
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 12 3 3 6 13-25 12
11 «Колос» (Кобеляки) 12 3 2 7 18-22 11
12 СК «Машівка» 12 3 2 7 18-35 11
13 «Динамо» (Решетилівка) 12 3 1 8 13-26 10
14 «Псел» (Гадяч) 12 2 2 8 13-33 8
15 «Маяк» (Котельва) 12 2 0 10 15-33 6
16 «Козельщина» 12 1 1 9 15-47 4

Група Б

«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Інваспорт» (Полтава) 1:1
(юнаки 0:1)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Авангард» (Яреськи) 3:0
(юнаки 2:1)

«Локомотив» (Гребінка) — «Зоря» (Староаврамівка) 3:1
(юнаки 4:1)

«Чорнухи» (Чорнухи) — «Олімпія» (Савинці) 0:10
(юнаки 0:1)

«Лубни» (Лубни) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 1:2
(юнаки 3:1)

«Колос» (Лазірки) — «Семенівка» (Семенівка) 3:1
(юнаки 4:1)

«Харчовик» (Заводське) — «Пирятин» 3:2
(юнаки 2:0)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 11 9 2 0 46-8 29
2 «Колос» (Лазірки) 12 8 3 1 35-13 27
3 «Лубни» 11 7 3 1 25-14 24
4 «Інваспорт» (Полтава) 11 6 4 1 17-8 22
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 6 2 3 22-12 20
6 «Нафтохімік» (Кременчук) 11 6 2 3 21-16 20
7 «Великі Кринки» 11 5 4 2 26-15 19
8 «Дружба» (Очеретувате) 11 6 1 4 15-11 19
9 «Харчовик» (Заводське) 11 4 2 5 17-28 14
10 «Семенівка» 11 4 1 6 11-16 13
11 «Пирятин» 12 4 1 7 17-24 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 12 3 0 9 11-28 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 11 2 1 8 10-26 7
14 «Чорнухи» 11 1 0 10 6-40 3
15 «Авангард» (Яреськи) 11 0 0 11 8-31 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці з матчів юнацьких командою

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 12 9 3 0 27-5 30
2 «Маяк» (Котельва) 12 8 2 2 31-14 26
3 «Легіон» (Полтава) 12 8 0 4 24-16 24
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 12 7 2 3 29-15 23
5 «Чутове» 12 7 2 3 26-13 23
6 «Псел» (Гадяч) 12 7 0 5 36-12 21
7 ФК «Карлівка» 12 6 2 4 20-23 20
8 «Рокита» 12 6 1 5 29-18 19
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 12 6 0 6 22-23 18
10 «Динамо» (Решетилівка) 12 5 2 5 23-26 17
11 «Кобеляки» 12 5 1 6 26-26 16
12 «Машівка» 12 4 3 5 19-19 15
13 «Козельщина» 12 4 1 7 14-30 13
14 «Зіньків-1604» 12 2 0 10 13-29 6
15 «Диканька» 12 1 2 9 9-32 5
16 «Аргус» (Голобородьківське) 12 0 1 11 7-54 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 12 9 2 1 38-9 29
2 «Інваспорт» (Полтава) 11 9 1 1 32-7 28
3 ФК «Лубни» 11 8 1 2 30-11 25
4 «Олімпія» (Савинці) 11 5 2 2 20-5 23
5 «Харчовик» (Заводське) 12 7 2 3 23-15 23
6 «Чорнухи» 11 7 0 4 27-20 21
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 11 5 2 4 20-18 17
8 «Дружба» (Очеретувате) 11 4 3 4 26-25 15
9 «Локомотив» (Гребінка) 12 4 2 6 19-23 14
10 «Колос» (Лазірки) 12 4 2 6 18-25 14
11 «Зоря» (Староаврамівка) 12 3 2 7 10-25 11
12 «Авангард» (Яреськи) 11 2 1 8 10-21 7
13 «Семенівка» 11 1 4 6 7-36 7
14 «Великі Кринки» 11 1 2 8 5-21 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 11 1 0 10 6-30 3

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»