Чемпіонат Полтави: «Бастіон» розтрощив «Андріївку Сан Сіті» (відео)

Сонячні зазнають вже другої нищівної поразки від конкурента в боротьбі за чемпіонство

17 липня у Полтаві на стадіоні «Динамо» стартувало друге коло Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Відкривали другу половину першості претенденти на чемпіонство — «Бастіон» і «Андріївка Сан Сіті». Матч команд, які декларували боротьбу за титул неочікувано закінчився безнадійним розгромом.

«Бастіон» — «Андріївка Сан Сіті» 6:0

«Бастіон»: Казаков, Ночовний (Потапов, 44), Марковець, Малик, Тупік (Пономаренко, 61), Мілько, Семука (Папірний, 56), Щочка (Гулович, 46), Бажан, Борсало, Гриценко.

Головний тренер: Дмитро Мілько.

«Андріївка Сан Сіті»: Караван, Підлісний, Забурдайло, Ільчиш, Луценко (Петренко, 66), Таранушич, Мороз, Даниленко, Череповський, Демчук (Ярош, 59), Думбуя (Мірошніченко, 70).

Тренер: Максим Плужник.

Голи: Мілько (24), Гриценко (69), Малик (75), Папірний (83, 85), Борсало (90).

«Бастіон» з перших хвилин натиснув на ворота противника і змушував оборону «Сан Сіті» помилятися. Приміром, на 12-й хвилині молодий голкіпер Євген Караван випустив м’яч з рук і фактично подарував супернику. На щастя воротаря захисники заблокували подальшу атаку і удар. До 14-ї хвилини бастіонівці створили щонайменше три можливості для голу. Перший удар від «сонячних» відбувся на 18-й хвилині. Удар Андрія Череповського парирував Олексій Казаков.

На 24-й хвилині «Бастіон» відкрив рахунок. Дмитро Мілько на чужій половині поля обікрав Владислава Даниленка, увійшов до штрафного майданчика і влучно пробив — 1:0.

Після голу «Бастіон» ще більше активізувався і влаштував справжню навалу на ворота суперника. На 35-й хвилині м’яч влучив у поперечину воріт «Сан Сіті». Вже у доданий арбітром до першого тайму час у штрафному майданчику номінальних господарів у боротьбі з захисником впав Андрій Череповський. Олексій Біліченко був поруч і підстав для пенальті не побачив.

Отож на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Бастіона».

У другому таймі сценарій продовжився. Вже на першій хвилині Євген Караван героїчно відбив серію ударів від «Бастіона». Втім, за цією навалою пішла і серія голів. На 69-й хвилині господарі розіграли кутовий. Після серії передач і скидок перед воротами з м’ячем опинився Сергій Гриценко і пробив. Євген Караван відбив цей удар, але вже за лінією воріт — 2:0.

На 75-й хвилині «Бастіон» заробив право на кутовий зліва. Після подачі пішов удар головою, а відскок підстеріг Євген Малик, який і переправив м’яч у ворота — 3:0.

На 83-й хвилині Дмитро Папірний так само виграв підбір після удару Володимира Борсала і зробив рахунок непристойним.
А через дві хвилини Дмитро вже оформив дубль, прибігши на допомогу партнерам в атаці — 5:0.

І навіть це був не кінець. На 90-й хвилині Володимир Борсало замкнув простріл Олексія Гуловича — 6:0.

У другому матчі ігрового дня «Динамо» з мінімальним рахунком виграло у «Атлетика».

1 «Бастіон» 9 7 0 2 33-7 21
2 «Легіон» 8 6 0 2 27-11 18
3 «Зоря-Ворскла» 8 6 0 2 22-11 18
4 «Атака-Автотранс» 8 6 0 2 22-11 18
5 «Левада» 8 4 0 4 17-14 12
6 «Андріївка Сан Сіті» 9 4 0 5 15-27 12
7 «Аматор» 8 2 0 6 18-38 6
8 «Динамо» 9 2 0 7 10-29 6