Полтавські веслувальники вибороли 42 медалі Чемпіонату України

Полтавські веслувальники вибороли 42 медалі Чемпіонату України

Наші спортсмени вдало виступили на національних змаганнях

Днями у Дніпрі відбувся Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь веслувальники з Полтавщини і наші спортсмени вибороли на турнірі 42 медалі різного ґатунку. Отож переможцями і призерами чемпіонату стали:

1 місце

  • Олег Кухарик (байдарка-одиночка 1000 м) — час 3:42,59 хв
  • Павло Алтухов (каное-одиночка 1000 м) — час 4:02,84 хв
  • Марія Кічасова-Скорик / Марія Повх / Анастасія Тодорова / Анастасія Горлова (байдарка-четвірка 500 м) — час 1,36,62 хв
  • Людмила Лузан (каное-одиночка 500 м) — час 2:17,36 хв
  • Людмила Лузан / Анастасія Четверікова (каное-двійка 500 м) — 2:06,49 хв
  • Олег Кухарик (байдарка-одиночка 500 м) — час 1:39,80 хв
  • Павло Алтухов (каное-одиночка 500 м) — 1:50,69 хв
  • Дмитро Янчук / Тарас Міщук (каное-двійка 500 м) — час 1:42,06 хв
  • Олег Боровик / Едуард Шеметило / Андрій Рибачок / Юрій Вандюк (каное-четвірка 500 м) — час 1:32,41 хв
  • Олег Боровик (каное-одиночка 200 м) — час 40,65 с
  • Людмила Лузан (каное-одиночка 200 м) — час 49,10 с
  • Віталій Вергелес / Денис Камерилов (каное-двійка 200 м) — час 37,96 с
  • Анастасія Горлова / Марія Скорик-Кічасова (байдарка-двійка 200 м) — 37,93 с
  • Людмила Лузан / Анастасія Четверікова (каное-двійка 200 м) — час 48,29 с
  • Сергій Баштовий / Віталій Цуркан / Кирило Чорноморов / Роман Скорик (байдарка-четвірка 500 м) — 1:25,65 хв
  • Едуард Шеметило (каное-одиночка 5000 м) — 21:28,72 хв
  • Сергій Баштовий / Олександр Сиромятников (байдарка-двійка 1000 м) — час 3:26,43 хв

2 місце

  • Діана Свиридова (байдарка-одиночка 1000 м) — час 4,15,85 хв
  • Денис Камерилов / Віталій Вергелес (каное-двійка 500 м) — час 1:42,56 хв
  • Дмитро Янчук / Тарас Міщук / Володимир Троцюк / Денис Коваленко (каное-четвірка 500 м) — час 1:33,18 хв
  • Марія Кічасова-Скорик (байдарка-одиночка 200 м) — час 41,34 с
  • Олег Боровик / Андрій Рибачок (каное-двійка 200 м) — час 38,47 с
  • Микита Саблін / Ярослав Ханчевський / Дмитро Шпак / Денис Давидов (каное-четвірка 200 м) — час 36,25 с
  • Сергій Баштовий (байдарка-одиночка 500 м) — час 1:45,55 хв
  • Наталія Жилюк (каное-одиночка 5000 м) — час 25:27,27 хв

3 місце

  • Едуард Шеметило (каное-одиночка 1000 м) — час 4:07,84 хв
  • Анастасія Білоус / Аліна Щупак (байдарка-двійка 1000 м) — час 4:14,61 хв
  • Катерина Чабанюк / Катерина Писаренко / Влада Сайфутдінова / Анастасія Білоус (байдарка-четвірка 500 м) — час 1:45,71 хв
  • Олександр Гушинець / Назар Остапчук / Андрій Овдійчук / Владислав Дігтяр (каное-четвірка 500 м) — час 1:40,65 хв.
  • Анастасія Ємельянова / Севіля Ібадова (каное-двійка 200 м) — час 54,46 с
  • Анастасія Горлова / Марія Кічасова-Скорик (байдарка-двійка 500 м) — 1,49:19 хв

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»