Чемпіонат Полтавщини: результати матчів тринадцятого туру

Чемпіонат Полтавщини: результати матчів тринадцятого туру

Підсумки чергових протистоянь в обласній першості

21-22 липня відбулися матчі тринадцятого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Цей тур приніс такі результати.

Група А

ФК «Динамо» (Решетилівка) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 1:4
(юнаки 2:0)

«Маяк» (Котельва) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 1:5
(юнаки 2:0)

«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Легіон» (Полтава) 1:3
(юнаки 1:2)

«Диканька» (Диканька) — «Аргус» (Голобородьківське) 2:3
(юнаки 4:3)

«Колос» (Кобеляки) — ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) 1:2
(юнаки 1:1)

«Машівка» (Машівка) — «Псел» (Гадяч) 1:2
(юнаки 0:3)

«Стандарт» (Нові Санжари) — «Чутове» (Чутове) 1:4
(юнаки 2:0)

«Козельщина» (Козельщина) — «Рокита» (Рокита) 0:9
(юнаки 3:4)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 13 13 0 0 54-2 39
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 13 11 1 1 48-15 34
3 «Легіон» (Полтава) 13 10 1 2 49-16 31
4 «Карлівка» 13 10 0 3 42-13 30
5 «Аргус» (Голобородьківське) 13 8 0 5 30-25 24
6 «Кобеляки» 13 8 0 5 25-25 24
7 «Зіньків-1604» 13 6 3 4 20-27 21
8 «Чутове» 13 6 1 6 27-26 19
9 «Диканька» 13 5 1 7 19-28 16
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 13 3 3 7 14-29 12
11 «Колос» (Кобеляки) 13 3 2 8 19-24 11
12 СК «Машівка» 13 3 2 8 19-37 11
13 «Псел» (Гадяч) 13 3 2 8 15-34 11
14 «Динамо» (Решетилівка) 13 3 1 9 14-30 10
15 «Маяк» (Котельва) 13 2 0 11 16-38 6
16 «Козельщина» 13 1 1 11 15-56 4

Група Б

«Інваспорт» (Полтава) — «Семенівка» (Семенівка) 2:1
(юнаки 3:1)

«Великі Кринки» (В. Кринки) — «Чорнухи» (Чорнухи) 2:0
(юнаки 0:5)

«Зоря» (Староаврамівка) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:2
(юнаки 1:3)

«Олімпія» (Савинці) — ФК «Дружба» (Очеретувате) 8:0
(юнаки 1:1)

«Колос» (Лазірки) — «Лубни» (Лубни) 2:0
(юнаки 1:2)

«Харчовик» (Заводське) — «Колос» (Великі Сорочинці) 0:1
(юнаки 10:0)

«Пирятин» (Пирятин) — «Авангард» (Яреськи) 4:1
(юнаки 6:0)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 12 10 2 0 54-8 32
2 «Колос» (Лазірки) 13 9 3 1 37-13 30
3 «Інваспорт» (Полтава) 12 7 4 1 19-9 25
4 «Лубни» 12 7 3 2 25-16 24
5 «Колос» (Великі Сорочинці) 12 7 2 3 23-12 23
6 «Нафтохімік» (Кременчук) 12 7 2 3 23-16 23
7 «Великі Кринки» 12 6 4 2 28-15 22
8 «Пирятин» 13 5 1 7 21-25 16
9 «Дружба» (Очеретувате) 12 6 1 5 15-19 19
10 «Харчовик» (Заводське) 12 4 2 6 17-29 14
11 «Семенівка» 12 4 1 7 12-18 13
12 «Локомотив» (Гребінка) 12 3 0 9 11-28 9
13 «Зоря» (Староаврамівка) 12 2 1 9 10-28 7
14 «Чорнухи» 12 1 0 11 6-42 3
15 «Авангард» (Яреськи) 12 0 0 12 9-35 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 13 9 4 0 28-6 31
2 «Маяк» (Котельва) 13 9 2 2 33-14 29
3 «Легіон» (Полтава) 13 9 0 4 26-17 27
4 «Псел» (Гадяч) 13 8 0 5 39-12 24
5 «Фламінго» (Горішні Плавні) 13 7 3 3 30-16 24
6 «Чутове» 13 7 2 4 26-15 23
7 «Рокита» 13 7 1 5 33-21 22
8 «Стандарт» (Нові Санжари) 13 7 0 6 24-23 21
9 «Динамо» (Решетилівка) 13 6 2 5 25-26 20
10 ФК «Карлівка» 13 6 2 5 20-25 20
11 «Кобеляки» 13 5 1 7 26-28 16
12 «Машівка» 13 4 3 6 19-22 15
13 «Козельщина» 13 4 1 8 17-34 13
14 «Диканька» 13 2 2 9 13-35 8
15 «Зіньків-1604» 13 2 0 11 13-31 6
16 «Аргус» (Голобородьківське) 13 0 1 12 10-58 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 13 10 2 1 44-9 32
2 «Інваспорт» (Полтава) 12 10 1 1 35-8 31
3 ФК «Лубни» 12 9 1 2 32-12 28
4 «Харчовик» (Заводське) 13 8 2 3 33-15 26
5 «Олімпія» (Савинці) 12 5 3 2 21-6 24
6 «Чорнухи» 12 8 0 4 32-20 24
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 12 6 2 4 23-19 20
8 «Дружба» (Очеретувате) 12 4 4 4 27-26 16
9 «Локомотив» (Гребінка) 12 4 2 6 19-23 14
10 «Колос» (Лазірки) 13 4 2 7 19-27 14
11 «Зоря» (Староаврамівка) 13 3 2 8 11-28 11
12 «Авангард» (Яреськи) 12 2 1 9 10-27 7
13 «Семенівка» 12 1 4 7 8-39 7
14 «Великі Кринки» 12 1 2 9 5-26 5
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 12 1 0 11 6-40 3

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»