Полтавські веслувальники вибороли 52 комплекти нагород на всеукраїнському турнірі «Стрімкі човни»

Полтавські веслувальники вибороли 52 комплекти нагород на всеукраїнському турнірі «Стрімкі човни»

Наші земляки вдало виступили на національних змаганнях

Днями у Полтаві відбулися всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни» у зоні «Схід». Спортсмени з Полтавщини вибороли 52 комплекти нагород. Переможцями і призерами стали такі спортсмени:

1 місце

  • Вікторія Мунтян (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-одиночка 1000 м) — час 4:39,21 хв
  • Артем Костюченко (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 1000 м) — час 4:04,52 хв
  • Євген Дубінін / Ігор Кудря (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 1000 м) — час 3:57,59 хв
  • Вікторія Мороз / Вікторія Мунтян (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-двійка 1000 м) — час 3:59,70 хв
  • Олена Гук / Едже Райда (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 1000 м) — час 4:33,54 хв
  • Микита Марусенко / Артем Рахматіллаєв (юнаки 2004-2005 р. н. каное-двійка 1000 м) — час 4:22,02 хв
  • Ольга Лисенко (дівчата 2002-2003 р. н. каное-одиночка 500 м) — час 2:29,97 хв
  • Артем Костюченко (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 500 м) — час 1:49,56 хв
  • Вероніка Прокопенко (дівчата 2004-2005 р. н. каное-одиночка 500 м) — час 2:46,14 хв
  • Данило Антропов / Денис Ужва (юнаки 2004-2005 р. н. каное-двійка 500 м) — час 2:01,47 хв
  • Катерина Фуркало / Вікторія Єсенко (дівчата 2004-2005 р. н. каное-двійка 500 м) — час 2:20,54 хв
  • Ігор Кудря / Євген Дубінін (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 500 м) — час 1:50,56 хв
  • Вікторія Мунтян / Вікторія Мороз (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-двійка 500 м) — час 1:48,21 хв
  • Олександр Онищенко (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 200 м) — час 40,46 с
  • Данило Антонов (юнаки 2004-2005 р. н. каное-одиночка 200 м) — час 47,22 с
  • Вікторія Єсенко (дівчата 2004-2005 р. н. каное-одиночка 200 м) — час 1:05,04 хв
  • Олександр Бондаренко / Максим Антонов (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 200 м) — час 43,69 с
  • Артем Рахматілаєв / Микита Марусенко (юнаки 2004-2005 р. н. каное-двійка 200 м) — час 49,60 с
  • Катерина Фуркалова / Вікторія Єсенко (дівчата 2004-2005 р. н. каное-двійка 200 м) — час 1:05,07 хв
  • Олена Гук / Едже Райда (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 500 м) — час 2:09,05 хв

2 місце

  • Данило Антропов (юнаки 2004-2005 р. н. каное-одиночка 1000 м) — час 4:34,50 хв
  • Олександр Онищенко (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 500 м) — час 1:52,50 хв
  • Олена Гук (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 500 м) — час 2:22,40 хв
  • Артем Шарафулін / Роман Проць (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 500 м) — час 1:50,24 хв
  • Артем Рахматіллаєв / Микита Марусенко (юнаки 2004-2005 р. н каное-двійка 500 м) — час 2:04,30 хв
  • Діана Гладких / Олександра Корабельникова (дівчата 2004-2005 р. н. каное-двійка 500 м) — час 3:57,08 хв
  • Олександр Бондаренко / Максим Антонов (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 500 м) — час 1:54,23 хв
  • Артем Костюченко (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 200 м) — час 41,20 с
  • Ігор Кудря / Євген Дубінін (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 200 м) — час 44,13 с
  • Артем Шарифулін / Роман Проць (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 200 м) — час 44,94 с

3 місце

  • Анастасія Гайдук (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 1000 м) — час 5:16,77 хв
  • Денис Ужва (юнаки 2004-2005 р. н. каное-одиночка 1000 м) — час 4:34,50 хв
  • Олександр Бондаренко / Максим Антонов (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 1000 м) — час 4:02,30 хв
  • Катерина Петренко / Єлизавета Липівська (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-двійка 1000 м) — час 4:11,96 хв
  • Артем Шарафулін / Роман Проць (юнаки 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 1000 м) — час 4:14,47 хв
  • Єлизавета Безсонова / Вікторія Копилець (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 1000 м) — час 4:42,45 хв
  • Даниїл Лужецький / Михайло Дмитренко (юнаки 2004-2005 р. н. каное-двійка 1000 м) — час 4:27,73 хв
  • Катерина Петренко (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-одиночка 500 м) — час 2:09,93 хв
  • Олег Варивода (юнаки 2004-2005 р. н. каное-одиночка 500 м) — час 2:29,83 хв
  • Катерина Фуркалова (дівчата 2004-2005 р. н. каное-одиночка 500 м) — час 2:58,79 хв
  • Денис Нищета / Георгій Маслівець (юнаки 2004-2005 р. н каное-двійка 500 м) — час 2:09,52 хв
  • Катерина Петренко / Єлизавета Липівська (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-двійка 500 м) — час 1:56,21 хв
  • Вікторія Мороз (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-одиночка 200 м) — час 48,63 с
  • Ольга Лисенко (дівчата 2002-2003 р. н. каное-одиночка 200 м) — час 1:00,88 хв
  • Денис Ужва (юнаки 2004-2005 р. н. каное-одиночка 200 м) — час 54,16 с
  • Едже Райджа (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-одиночка 200 м) — час 58,51
  • Вероніка Прокопенко (дівчата 2004-2005 р. н. каное-одиночка 200 м) — час 1:12,47 хв
  • Артемій Борецький / Владислав Божко (юнаки 2002-2003 р. н. каное-двійка 200 м) — час 45,55 с
  • Ольга Качур / Анастасія Жукова (дівчата 2002-2003 р. н. байдарка-двійка 200 м) — час 1:02,45 хв
  • Ольга Лисенко / Марія Устіч (дівчата 2002-2003 р. н. каное-двійка 200 м) — час 59,48 с
  • Данило Лужецький / Михайло Дмитренко (юнаки 2004-2005 р. н. каное-двійка 200 м) — час 51,29 с
  • Єлизавета Безсонова / Вікторія Копилець (дівчата 2004-2005 р. н. байдарка-двійка 200 м) — час 54,49 с

У підсумку в активі наших веслувальників 20 золотих, 10 срібних та 22 «бронзових» комплекти нагород.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»