Чемпіонат Полтави: «Бастіон» розібрався з «Левадою» (відео)

Команда Дмитра Мілька продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці

24 липня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч одинадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Між собою зіграли чинний лідер турніру — «Бастіон» та «Левада» — команда, яка збиралася боротися за чемпіонство, але опинилася в нижній частині таблиці. Лідери підтвердили свій статус фаворита і перемогли з великим рахунком.

«Бастіон» — «Левада» 4:1

«Бастіон»: Казаков, Малик, Марковець, Потапов (Мілько, 75), Тупік, Момот, Радченко (Папірний, 74), Семука (Гулович, 54), Бажан, Борсало, Гриценко (Пономаренко, 61).

Головний тренер: Дмитро Мілько.

«Левада»: Черпай, Саркісян, Куций, Шевченко, Доценко, Реутов, Мисюра, Харчинський, Клименко (Печарський, 46), Банний, Богданов (Горбунов, 46).

Головний тренер: Андрій Коваленко.

Голи: Борсало (2, 63, 81), Гриценко (30) — Шевченко (82).

Вже на другій хвилині після подачі кутового кращий снайпер «Бастіона» Володимир Борсало прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника і пробив з розвороту. М’яч вдарився об стійку і залетів у ворота — 1:0.

«Бастіон» більше володів м’ячем і домінував на полі. На 30-й хвилині це вилилося у другий гол. Володимир Борсало віддав на Сергія Гриценка і той класним ударом подвоїв рахунок — 2:0.

У «Левади» найнебезпечніший момент першого тайму стався на 35-й хвилині. Олексій Гулович виходив віч-на-віч з Олексієм Казаковим і Олексій самовіддано врятував команду від голу. На перерву команди пішли за переваги номінальних господарів.

У другому таймі «Бастіон» теж продовжив забивати. На 63-й хвилині Ігор Радченко вивів на ударну позицію Володимира Борсала і той впевнено оформив дубль — 3:0.

Варто відзначити і "Леваду«.Команда Андрія Коваленка ожила і почала створювати свої моменти і лише впевнені дії Олексія Казакова не дозволили гостям забити. А підопічні Мілька тим часом забили четвертий. На 81-й хвилині Олексій Гулович підхопив м’яч на своїй половині поля, здійснив феєричний швидкісний прохід по лівому флангу і викотив під удар Борсалу. Володимиру був точним і холоднокровним — 4:0.

«Левада» свій гол престижу забила на 82-й хвилині. Валентин Шевченко майстерно реалізував штрафний удар. Олексій Казаков навіть не поворухнувся — 4:1.

Після матчу Дмитро мілько розповів в чому секрет гарних результатів його команди і розповів яким буде «Бастіон» у другому колі.

Андрій Коваленко пояснив, чому його команда, яка декларувала боротьбу за чемпіонство, зараз перебуває в нижній частині турнірної таблиці.

1 «Бастіон» 10 8 0 2 37-8 24
2 «Зоря-Ворскла» 9 7 0 2 30-15 21
3 «Легіон» 9 6 1 2 29-13 19
4 «Атака-Автотранс» 9 6 1 2 24-13 19
5 «Левада» 9 4 0 5 18-18 12
6 «Андріївка Сан Сіті» 9 4 0 5 15-27 12
7 «Аматор» 9 2 0 7 22-46 6
8 «Динамо» 9 2 0 7 10-29 6