Експерти впевнені у перемозі «Ворскли» в матчі з «Олімпіком»

Наші прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбудеться матч другого туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та донецьким «Олімпіком». Матч почнеться о 17:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Обидві команди у першому турі розчарували. «Ворскла» за непоганої гри в обороні привезла і забила собі гол і програла. «Олімпік» же взагалі примудрився програти «Чорноморцю». Тобто у цьому турі і «Ворскла» і «Олімпік» мають реабілітуватись. Передумов для цього більше у «Ворскли». Не зважаючи на відсутність травмованих Дениса Васіна і Михайла Сергійчука, «Ворскла» зберегла свій кістяк і вийде на поле в оптимальному складі. Ресурсів для перемоги, як кадрових так і ігрових у «Ворскли» достатньо.

Букмекери цього разу вважають фаворитами зелено-білих:

П1 — 3,15    Х — 3,10     П1 — 3,10

Наші шановні експерти також впевнені у команді Василя Сачка:

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні переможе. У полтавців на відміну від «Олімпіка» зіграний колектив. Звісно в Києві ворскляни колективними зусиллями привезли собі гол, але це просто нещасний випадок. А так, і за підбором футболістів, і за зіграністю «Ворскла» зараз сильніша і має перемагати. Мій прогноз — 1:2. Переможуть гості. Голи заб’ють Володимир Чеснаков і Владислав Кулач».

Сергій Ходирєв: «Впевнений иу перемозі «Ворскли». Ми виграємо просто тому що ми сильніші ніж «Олімпік» на даний момент. Це стосується практично всіх показників. Бронзовий призер чемпіонату має вигравати в такому матчі. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Юрій Мармач: «Ворскла» мінімально переможе. Ми сильніші, і будь-який інший результат крім перемоги буде провалом. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Ворскла» переможе. Після поразки від «Динамо» полтавцям необхідно набирати максимум очок на старті. «Олімпік» команда, яка для цього підходить. Я вважаю, що сьогодні матч закінчиться з рахунком 1:2».

Сергій Чуйченко: «Ворскла» має перемагати. Всі кажуть, що «Олімпік» якісно підсилився, але у першому турі я не побачив чогось якісно нового у грі донеччан. «Ворскла» ж зберегла зіграний колектив. Сьогодні полтавці мають перемогти за рахунок зіграності і майстерності. Мій прогноз — 0:1. Гол заб’є Юрій Коломоєць».

Види спорту:

Футбольні турніри: