Чемпіонат Полтави: «Бастіон» втратив очки в матчі з «Динамо» (відео)

Лідери чемпіонату оступилися в матчі з аутсайдером

31 липня у Полтаві відбувся матч 12-го туру Чемпіонату міста з футболу між командами «Бастіон» та «Динамо». У матчі першої та передостанньої команд турнірної таблиці звісно ж буде явний фаворит. Але цього разу «Бастіон» не зумів підтвердити свій статус і втратив важливі очки.

«Бастіон» — «Динамо» 1:1

«Бастіон»: Сухно, Марковець, Папірний (Соболєв, 46), Потапов, Тупік, Момот, Радченко (Словак, 46), Мілько, Дрига (Артеменко, 46), Борсало, Семука.

Головний тренер: Дмитро Мілько.

«Динамо»: Васецький, Литвиненко, Бабець, Корсун, Грубий (Троцький, 57), Коцюбий, Жидко, Ламі, Самойленко, Бабакар, Перерва (Борзовець, 65).

Головний тренер: Олексій Бортник.

Голи: Мілько (72) — Перерва (76).

Всі хто слідкує за чемпіонатом нп зппитання чим закінчиться матч «Бастіон» — «Динамо» сміливо б спрогнозували розгромну перемогу «Бастіона». Підопічні Дмитра Мілька дійсно володіли м’ячем та ініціативою, але ніяк не міг пробити Богдана Васецького. У першому таймі кілька небезпечних нагод втратив Володимир Борсало. Він же створив найбільш небезпечний момент на 45-й хвилині. Володимир переграв воротаря, але при порожніх воротах загнав себе у незручну позицію і був змушений пробивати через себе. На жаль для «Бастіона» удар вийшов невлучним.

У «Динамо» теж були моменти щоб відкрити рахунок у першому таймі. На четвертій хвилині лише невлучність восьмого номера завадила динамівцям забити швидкий гол. На 44-й хвилині «Бастіон» врятували Ігор Сухно і каркас.

У другому таймі прийшли і голи і суперечливі моменти. Спочатку були якраз вони. На 50-й хвилині у штрафному майданчику «Динамо» в боротьбі з захисниками впав футболіст «Бастіона». Арбітр матчу Андрій Сидоренко не побачив порушення, хоча бастіонівці кричали про пенальті.

Подібний епізод стався і на 69-й хвилині. Знову падіння гравця «Бастіона», знову апеляції і знову суддівський свисток мовчить.

Тут же команди обмінялися голами. На 72-й хвилині «Бастіон» організував швидку атаку, яка закінчилася влучним ударом капітана і тренера Дмитра Мілька — 1:0.

Проте вболівальники «Бастіона» раділи недовго, адже вже через чотири хвилини рахунок був рівним. На 76-й хвилині «Динамо» заробило право на штрафний. Євген Корсун подав на Андрія Перерву і той головою переправив м’яч у ворота — 1:1.

Після голу обидві команди мали ще моменти щоб забити. «Бастіон» навіть влаштував своєрідну навалу на ворота Богдана Васецького, але той впорався. Натомість глядачі побачили ще один суперечливий момент. Вже у доданий арбітром час один з легіонерів «Динамо» приймав м’яч у своєму штрафному майданчику і суперники вгледіли у нього гру рукою. Арбітр не вгледів тому пенальті не поставив.

Після матчу Дмитро Мілько нагородив суперників заслуженими компліментами, а про своїх підопічних сказав, що ця втрата очок має піти команді на користь.

1 «Бастіон» 11 8 1 2 38-9 25
2 «Зоря-Ворскла» 9 7 0 2 30-15 21
3 «Легіон» 9 6 1 2 29-13 19
4 «Атака-Автотранс» 10 6 1 3 24-15 19
5 «Андріївка Сан Сіті» 10 5 0 5 17-27 15
6 «Левада» 9 4 0 5 18-18 12
7 «Динамо» 10 2 1 7 11-30 7
8 «Аматор» 9 2 0 7 22-46 6